УкрПозіка кредит — онлайн-позика

ТОВ «Укр Позика» було зареєстровано 28 травня 2019 року. Компанія спеціалізується на видачі короткострокових кредитів населенню. Головна місія – надавати фінансову допомогу всім, хто її потребує. Отримати онлайн-позику можна 24 години на добу, без свят і вихідних. На яких умовах видає «Укр Позика» кредит, дізнайтеся, зателефонувавши на гарячу лінію за номером 0 800 50 0755. Оператори відповідають з 8.00 до 20.00.

Також можна отримати відповіді на всі питання в онлайн-чаті. Інший варіант - зв'язатися з Ukrpozika в соцмережах. Там же потенційний клієнт бачить реальні відгуки.

 

Умови позики в МФО УкрПозика

Сума кредиту від 300 до 15000 грн.
Процентная ставка від 0 до 1%
Срок від 3 до 30 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 5 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі на карту    15000 грн    24 години на добу    без комісії    без відсотків    до 70 років   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 75 років

Офіційний сайт УкрПозика: перейти на сайт

Яку суму можна отримати в ukrpozyka?
В ukrpozyka сума кредиту від 300 - 15000 грн.
Який відсоток за кредитом у УкрПозіка?
Мінімальна ставка в УкрПозіка - 0%, а максимальна 1%.
Як увійти в особистий кабінет ukrpozyka?
Щоб увійти в особистий кабінет ukrpozyka, вам необхідно ввести свій номер телефону або e-mail та пароль (зазначені під час реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті УкрПозіка, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.
Які вимоги до позичальників УкрПозіка?
1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 75 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.
Як отримати кредит у УкрПозіка?
1. Щоб отримати кредит у ukrpozyka, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та строк кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від УкрПозіка, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Зміст

 1. Як взяти кредит в МФО «УкрПозіка»
 2. Умови кредитування в «УкрПозіка»
 3. Процентна ставка
 4. Хто може отримати кредит в «УкрПозіка»
 5. Переваги та особливості «УкрПозіка»
 6. Ліцензія, сертифікати, нагороди
 7. Я отримав відмову, що робити?
 8. Акції
 9. Як повернути кредит?
 10. Прострочення та наслідки неповернення кредиту
 11. Пролонгація
 12. Причини звернень до «УкрПозіка»
 13. Безпека і сервіс в «УкрПозіка»
 14. Кращі відгуки про «УкрПозіка»

 

 

Як взяти кредит в МФО «УкрПозіка»

Мікрофінансова організація надає позики за дистанційною схемою. В першу чергу клієнт повинен отримати доступ до особистого кабінету та заповнити анкету. Розглянемо докладніше всі етапи угоди. Отже, щоб отримати кредит, заявнику необхідно:

1. Використовувати кредитний калькулятор: обрати суму позики й термін його погашення. Для нових і діючих позичальників умови відрізняються. Так, для першої позики відсотки не нараховуються.

УкрПозика

2. Вказати персональні дані в анкеті.

УкрПозика

3. Після цього програма перевіряє вашу кредитну історію та встановлює можливий кредитний ліміт. Дана інформація розміщена у верхній частині анкети.

УкрПозика

4. Вказати реквізити іменної карти, термін дії якої не повинен закінчуватися в найближчі три місяці. На соціальні картки «Укр Позика» кредит не зараховує.

УкрПозика

5. Прикріпити скани документів.

6. Виконати вхід до особистого кабінету та підписати договір.

7. Отримати кредит на карту.

Відгуки постійних клієнтів говорять про те, що Ukrpozika переводить займ миттєво. Грошові кошти позичальник знімає в банкоматі або використовує для розрахунків у торговельній мережі.

 

 

Умови кредитування в «УкрПозіка»

Параметри угоди для нових і постійних клієнтів істотно відрізняються. При першому зверненні позичальник може оформити кредит онлайн сумою до 10 тисяч гривень. Термін виплати заборгованості – 7,14 і 30 днів.

Для нових клієнтів «УкрПозіка» є унікальна пропозиція – кешбек в розмірі 7% і нульова процентна ставка. Наприклад, кредит видано на суму 10 000 гривень. В кінці терміну договору необхідно повернути 9 300 гривень.

Чинним клієнтам Ukrpozika доступний ліміт до 23 тисяч гривень. Максимальний термін погашення – 30 днів.

Процентна ставка

Нові клієнти Ukrpozika отримують кредит під 0%. Відсоткова ставка чинним позичальникам компанії визначається в індивідуальному порядку в залежності від його кредитного рейтингу. Максимум – 1,4% на день.

 

Хто може отримати кредит в «УкрПозіка»

Заявки приймають від фізичних осіб, яким виповнилося 18 років. Клієнт повинен мати постійну реєстрацію в будь-якому з регіонів країни і чинний громадянський паспорт.

 

Переваги та особливості «УкрПозіка»

Про компанію «Укр позика» відгуки клієнтів позитивні. Відзначають високу якість роботи співробітників, їхній професіоналізм і готовність прийти на допомогу в будь-яку хвилину. До переваг також можна віднести:

 • безкоштовний кредит для нових позичальників;

 • кешбек за позикою;

 • спрощена анкета для входу до особистого кабінету;

 • не потрібно вказувати телефони родичів;

 • високий кредитний ліміт для нових і постійних позичальників;

 • швидке прийняття рішення щодо заявки.

Для отримання позики не потрібно шукати найближчий офіс: досить входу в «УкрПозіка» -особистий кабінет. При вході на сайт відкривається онлайн-чат, де клієнту дадуть відповідь на всі запитання.

Умови кредитування в Ukrpozika – одні з найкращих на ринку. Для отримання позики не вимагають довідки про доходи.

 

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Видача позик здійснюється відповідно до ліцензії №1466 від 06.08.2019 року.

Я отримав відмову, що робити?

В першу чергу необхідно з'ясувати причину негативного рішення. У компанії цього не скажуть. Найчастіше відмовляють через активні прострочення та допущені помилки в анкеті. Проаналізуйте цю інформацію та через 1-2 тижні подавайте нову заявку.

Акції

Програма лояльності в Ukrpozika діє для нових клієнтів. Їм видають кредит з кешбеком 7%. При першому зверненні за позикою не нараховують відсотки.

 

Як повернути кредит?

Оплатити можна в такий спосіб:

1. Увійти через особистий кабінет і погасити заборгованість через банківську карту.

2. Оплатити готівкою в касі банку або платіжному терміналі.

3. Виконати безготівковий переказ в системі онлайн-банкінгу.

Перш ніж виконати операцію, необхідно уточнити точний розмір заборгованості за кредитом. Ця інформація є на сайті «Укр Позика» в особистому кабінеті. У призначенні платежу потрібно вказати номер договору з Ukrpozika і дату його підписання.

 

Прострочення та наслідки неповернення кредиту

За кожен день прострочення нараховують штраф у розмірі 1,5%. Якщо клієнт не вносить платежі тривалий час, то кредитор ініціює процес примусового стягнення боргу. Він може звернутися до суду або до колекторського агентства. Все залежить від величини заборгованості.

Пролонгація

Для продовження договору необхідно спочатку погасити відсотки за минулий період. Пролонгація оформляється в особистому кабінеті позичальником самостійно. Відстрочити виплату основного боргу можна на 7, 14 або 30 днів. Кількість пролонгацій не обмежена.

Причини звернень до «УкрПозіка»

Кредит не має цільового призначення. У заявці не потрібно вказувати причину отримання грошей. Найчастіше кредит оформляють на погашення боргу, оплату комунальних послуг, ремонт автомобіля, організацію урочистих подій.

Безпека і сервіс в «УкрПозіка»

Персональні дані надійно захищені і не розголошуються третім особам. При роботі з банківською картою використовується технологія 3D Secure. Операції виконуються тільки після підтвердження клієнтом.

Кращі відгуки про «УкрПозіка»

На українському ринку компанія з'явилася нещодавно. Але за такий короткий час бренд став упізнаваним і популярним серед населення. Встановлені тарифи за позиками – одні з кращих в сегменті онлайн-кредитування.

Про компанію Позика відгуки клієнтів лише позитивні:

Оксана, 36 років:

Завжди з недовірою ставилася до різних акцій. Коли побачила рекламу «Укр позика» про безпроцентний кредит, то відразу ж подумала, що це черговий лохотрон. Але були дуже потрібні гроші, щоб сплатити борг за комуналкою. Тому вирішила ризикнути і подала заявку. Мені не нарахували й гривні відсотків. Погасила кредит через два тижні безкоштовно. Тепер буду постійним клієнтом цієї компанії.

Михайло, 19 років:

Бідному студентові взяти кредит в банку нереально. А гроші потрібні постійно. Працюю неофіційно, оплачувати позики можу своєчасно. В Укр позика вже двічі видавали кредит, причому на вигідних умовах. Тарифи прозорі, ніяких прихованих комісій. Головне – вчасно повернути борг. За прострочення нарахують штраф. Але в цьому є провина не кредитора, а клієнта.

Людмила, 27 років:

Минулого місяця був день народження у сина. Грошей було мало, а хотілося організувати справжнє свято. Побачила по телевізору рекламу Ukrpozika і вирішила заповнити анкету. Зручно, що для отримання грошей не потрібно нікуди їхати. Минуло 15 хвилин, і запитувана сума надійшла на карту. Величезне спасибі компанії за фінансову підтримку.

 

Популярні запити

 

 

 

УкрПозика кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про УкрПозика

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,5

Якість обслуговування

4,5

Швидкість видачі

4,7

Прозорість умов

4,0

Зручність повернення

4,8

Кредитний калькулятор УкрПозика
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
300 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
0% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В УкрПозика Мін.сума - 300 грн. - Макс.сума - 15000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В УкрПозика Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 30 днів
Ліцензія
Свидетельство ФК № 4021 от 10.10.2017
Адреса
Украина, Киев, 03035, ул. Сурикова 3А
Телефон
0 800 50 0755
Графік роботи
График работы клиентской поддержки – с 8 до 20
Выдача займов: 24/7
E-mail
info@ukrpozyka.com.ua
Офіційний веб сайт
] }