Pumb (ПУМБ) online

 

Умови позики в МФО ПУМБ UA

Сума кредиту від 3000 до 300000 грн.
Процентная ставка від 1,5 до 2%
Срок від 3 до 365 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 10 минут
Необхідні документи ИНН, паспорт, справка о доходах
Форма видачі на карту    готівкою    пенсіонерам    до зарплати   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 25 до 70 років

Офіційний сайт ПУМБ UA: перейти на сайт

Яку суму можна отримати в Pumb?
В Pumb сума кредиту від 3000 - 300000 грн.
Який відсоток за кредитом у ПУМБ?
Мінімальна ставка в ПУМБ - 1,5%, а максимальна 2%.
Як увійти в особистий кабінет Pumb?
Щоб увійти в особистий кабінет Pumb, вам необхідно ввести свій номер телефону або e-mail та пароль (зазначені під час реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті ПУМБ, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.
Які вимоги до позичальників ПУМБ?
1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 25 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.
Як отримати кредит у ПУМБ?
1. Щоб отримати кредит у Pumb, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та строк кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від ПУМБ, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Кредит у ПУМБ

ПУМБ - це перший український банк міжнародного рівня. Фінансова організація Pumb - це надійний, перевірений радник для приватних, корпоративних клієнтів. Входить до групи найбільших банків України.

Компанія працює понад 25 років і завоювала широку популярність, що підтверджують 1,5 млн клієнтів. ПУМБ пропонує онлайн-кредит новим і постійним позичальникам під вигідні відсотки на кредитку. Взяти позику можна за 15 хвилин.

Кращі відгуки про банк ПУМБ

Компанія ПУМБ пропонує відповідні умови для приватних, корпоративних клієнтів. Про це свідчать позитивні відгуки про компанію. Отримати кредит від ПУМБ готівкою на умовах, які влаштують кожного позичальника, можна протягом години.

Андрій:

В організації прийнятні умови кредитування для мене. Є приватним підприємцем, часто потрібно терміново виплачувати зарплату співробітникам. Кошти швидко приходять на карту.

Іванна:

З банківською установою співпрацюю давно. Кредит завжди оформлюється швидко, ввічливі співробітники допомагають із усіма труднощами. Рекомендую ПУМБ усім друзям, знайомим.

Олександра:

Оплачувати кредит вчасно в терміналі не завжди зручно. Користуюся банкінгом, вхід у який можу здійснити швидко. Задоволена співпрацею на всі 100%.

Умови кредитування в ПУМБ

Bank ПУМБ пропонує вигідні умови кредитування для постійних і нових позичальників. Мінімальна сума позики становить 2 тис.гривень, максимальна сума досягає 100 тис.гривень. Термін позики - до 62 днів. Ставка для кожного клієнта на день - 0,14%. Оформити кредит може громадянин, який проживає на території України.

Довідки про доходи, інші документи про працевлаштування не потрібні. Але в деяких випадках впливають на суму кредиту. Тому компанія рекомендує вказувати в спеціальних полях місце трудової діяльності. Банк ПУМБ розглядає онлайн-заявку на кредит протягом години. Кошти надходять на кредитку, реквізити якої вказує позичальник.

Банк ПУМБ онлайн пропонує оформити кредити на різні суми. Компанія веде політику конфіденційності. За умови тривалої невиплати заборгованості дані про клієнтів передаються колекторам для прискорення платежів.

Зміни процентної ставки

У середині 2019 року збільшилася процентна ставка в ПУМБ за кредитами. Картку Всеможу можна отримати у відділеннях із сумою позики до 200 тис.гривень на термін до 60 днів. Детальніше з кредитною карткою ПУМБ, умовами кредитування можна ознайомитися, зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Платіж можна прорахувати в кредитному калькуляторі. Споживчий кредит можна отримати в більшості випадків. Пільговий період прораховується в кожному окремому випадку. Кредитну карту ПУМБ на хороших умовах можна оформити в будь-якому відділенні.

Переваги та недоліки роботи з компанією PUMB

Перевагами банку є:

 • ● велика мережа відділень;
 • ● швидкий розгляд заявки на кредит;
 • ● можливість пролонгації платежів;
 • ● доступний термін користування кредитними коштами;
 • ● інтернет-банкінг;
 • ● прийнятні умови кредитування;
 • ● погашення всілякими способами;
 • ● особистий кабінет для перевірки рахунку, оплати.

Процес отримання кредиту

Процедура оформлення кредиту складається з наступних етапів:

 • ● заповнення онлайн-заявки на сайті;
 • ● спілкування з менеджером банку ПУМБ;
 • ● розгляд анкети позичальника;
 • ● надходження коштів на кредитку.

У спеціальних полях клієнт заповнює інформацію про себе, вказує номер телефону, ІПН, місце роботи. Дає згоду на обробку персональних даних. Компанія дає гарантії на конфіденційність даних за умови своєчасного виконання умов кредиту клієнтом.

пумб

пумб

Як погасити кредит

Кредит виплатити можна зручним способом:

 • ● за допомогою інтернет-банкінгу ПУМБ online;
 • ● оплата переказом з фінансових установ;
 • ● платежі у відділеннях ПУМБ;
 • ● у банкоматах організації, за допомогою переказу з карти на карту;
 • ● у терміналах самообслуговування (з комісією).

Погашення кредиту в ПУМБ своєчасно позбавляє позичальника від виплати додаткових відсотків, штрафних санкцій, прострочення. Погашення - це подушка безпеки для майбутнього клієнта. Допомагає у збереженні хорошої КІ.

пумб

пумб

Прострочення оплати

За умови прострочення для клієнта банку вказано штраф у розмірі 50 грн. Відсотки будуть нараховуватися за кожен день прострочення від тіла кредиту - 1,2%. Смс-повідомлення не убезпечить від прострочення за заборгованістю. Необхідно погасити борг заздалегідь, щомісяця вносити платежі. Якщо здійснити своєчасно виплату неможливо,  можна попередньо замовити пролонгацію. Сплачувати борг краще в зазначений час, обумовлений договором.

Контакти компанії

Банк турбується про клієнтів. За умови виникнення труднощів, додаткових питань, можна зателефонувати на гарячу лінією 044 290 7 290. Співробітники організації допоможуть у вирішенні спірних ситуацій.

 

Популярні запити

 

 

 

ПУМБ UA кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про ПУМБ UA

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,25

Якість обслуговування

4,1

Швидкість видачі

4,5

Прозорість умов

3,8

Зручність повернення

4,6

Кредитний калькулятор ПУМБ UA
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
3000 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
1,5% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В ПУМБ UA Мін.сума - 3000 грн. - Макс.сума - 300000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В ПУМБ UA Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 365 днів
Ліцензія
Лицензия НБУ №8 от 06.10.2011 г., Гос. Реестр банков №73 от 23.12.1991г.
Адреса
Украина, г. Киев, ул. Андреевская, 4
Телефон
38 044 290 7 290
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@fuib.com
Офіційний веб сайт
] }