Манібум (MoneyBOOM) позика online

 

Умови позики в МФО MoneyBOOM

Сума кредиту від 500 до 15000 грн.
Процентная ставка від 0,01 до 1,7%
Срок від 3 до 30 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 3-5 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі пенсіонерам    студентам    до зарплати    на карту   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 70 років

Офіційний сайт MoneyBOOM: перейти на сайт

Яку суму можна отримати в MoneyBOOM?
В MoneyBOOM сума кредиту від 500 - 15000 грн.
Який відсоток за кредитом у Манібум?
Мінімальна ставка в Манібум - 0,01%, а максимальна 1,7%.
Як увійти в особистий кабінет MoneyBOOM?
Щоб увійти в особистий кабінет MoneyBOOM, вам необхідно ввести свій номер телефону або e-mail та пароль (зазначені під час реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Манібум, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.
Які вимоги до позичальників Манібум?
1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.
Як отримати кредит у Манібум?
1. Щоб отримати кредит у MoneyBOOM, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та строк кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Манібум, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

МФО Moneyboom - миттєві позики на банківську карту

Moneyboom - сервіс, що надає послуги мікрокредитування фізичних осіб у режимі онлайн. Власником ресурсу є ТОВ «Інфінанс», зареєстроване в Києві у 2014 році. Позики надаються на термін до 30 днів: під час першого звернення до 4000 гривень, під час повторного - до 15000.

Дані компанії:

 1. Адреса: Київ, вул. Жилянська, д. 41.

 2. Телефон: + 38-044-490-62-40.

 3. Час роботи: цілодобово, без свят і вихідних.

Умови отримання кредиту Манібум:

● вік від 18 років;

● громадянство України;

● банківська карта.

На сайті Моней Бум працює онлайн-служба підтримки клієнтів. Звернутися до менеджерів можна через живий чат або зворотний дзвінок.

Умови позики в Moneyboom

Якщо терміново потрібні гроші до зарплати, проблему вирішить сервіс Moneyboom.ua. МФО надає мікрокредити населенню на будь-які потреби. Оформлення заявки та видача коштів проводиться в режимі онлайн.

Умови отримання кредиту Манібум прості:

 1. Вік від 18 років.

 2. Громадянство України.

 3. Банківська картка.

 4. Електронна пошта.

 5. Мобільний телефон.

Усе, що потрібно для оформлення кредиту Моней Бум - паспорт та ІПН. Перевірка даних йде в автоматичному режимі та займає не більше 15 хвилин. Погана кредитна історія не є приводом для відмови.

Під час першого звернення сума позики Moneyboom не перевищує 4000 гривень. Під час повторного оформлення заявки ліміт збільшується до 15000 гривень.

Як взяти кредит у Moneyboom?

Отримати позику в Моней бум легко, оскільки не потрібно нікуди ходити та нічого збирати. Користувач повинен зареєструватися та заповнити анкету. Після цього в Moneyboom вхід в особистий кабінет передбачений за номером телефону.

Реєстрація в Манібум проходить у п'ять етапів. Під час виконання першого кроку потрібно:

● ввести адресу електронної пошти;

● придумати та повторити пароль;

● вказати телефон (логін для Манібум вхід);

● ввести код із SMS;

● натиснути «Далі».

манибум

Наступний крок у реєстрації Манібум особистий кабінет - заповнення даних про кредит. Необхідно вказати суму та термін, дані користувача. Інформація повинна бути достовірною.

moneyboom

Третій крок у створенні Moneyboom особистий кабінет - заповнення форми про місце проживання. Далі потрібно вибрати спосіб отримання коштів та підписати оферту за допомогою SMS-коду.

Рішення за заявкою можна побачити через Манібум вхід в особистий кабінет. Також повідомлення відправляється на вказаний номер телефону. Гроші переводяться на карту після підписання договору.

Важливо! Якщо знайти та використати промокод Манібум, можна отримати знижку до 30%.

Відгуки про Moneyboom

За роки роботи у компанії сформувалася позитивна репутація. Багато користувачів відзначають, що кредит Бум видають швидко, консультанти ввічливо пояснюють незрозумілі моменти та намагаються швидко вирішити проблеми, що виникли. Про сервіс Moneyboom відгуки загалом позитивні. Негативні коментарі часто залишають користувачі, які отримали відмову або прострочили виплату кредиту.

«Ольга»

Я підприємець. Терміново потрібні гроші на товар. На оформлення та отримання кредиту в Моней Бум пішло максимум півгодини. Заявку схвалили, і я отримала потрібну суму. Велике спасибі компанії!

«Едуард»

Мені сподобалося, що оформити кредит у Манібум можна через інтернет. Ніякі довідки збирати не потрібно. Тільки паспорт та ІПН. Суму схвалили трохи меншу, ніж вказував. Але і на цьому спасибі!

"Олена"

Користуюся сервісом Манібум завжди, коли потрібні гроші. Заявку підтверджують за лічені хвилини. Гроші надходять на банківську карту миттєво. Висловлюю подяку компанії за те, що виручає в скрутну хвилину!

Переваги та вигода для клієнта

Користуватися сервісом Moneyboom легко та зручно:

 1. Реєстрація та оформлення заявки займаю 10-15 хвилин.

 2. Не треба збирати довідки.

 3. Гроші, після схвалення позики, надходять на карту миттєво.

 4. Під час повторного звернення збільшується ліміт.

 5. Відсотки нараховуються лише за використані дні.

 6. Можна відстрочити виплату основного боргу.

 7. Зручні способи погашення кредиту.

Про Мані Бум відгуки вдячні та теплі. Клієнти відзначають, що на сервіс завжди можна розраховувати у важку хвилину. Дуже зручно, що нікуди ходити не потрібно: відправити заявку на Моней кредит можна зі смартфону чи комп'ютера. При цьому висока ймовірність схвалення навіть при нульовій або не дуже хорошій кредитній історії.

Погасити Манібум кредит можна раніше терміну без комісій і штрафів. Треба просто оплатити відсотки, нараховані за використані дні, та основний борг. Якщо немає можливості погасити позику вчасно, можна зробити пролонгацію.

Усі питання до Манібум гаряча лінія вирішує оперативно. Зв'язатися з консультантами можна через форму зворотного зв'язку чи живий чат.

Негативні моменти теж присутні в роботі сервісу. Якщо в Moneyboom прострочення утворилася хоча б на 1 день, то можуть нарахувати штраф. За умови злісного ухилення від виплати позики, компанія Манібум має право передати борг третім особам.

Клієнти, які регулярно користуються послугами moneyboom.ua та вчасно вносять платежі, не стикаються з проблемами. Навпаки, компанія Моней бум пропонує їм програму лояльності у вигляді різних акцій, знижену відсоткову ставку та збільшення ліміту.

 

Популярні запити

 

 

 

MoneyBOOM кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про MoneyBOOM

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,88

Якість обслуговування

4,7

Швидкість видачі

5,0

Прозорість умов

5,0

Зручність повернення

4,8

Кредитний калькулятор MoneyBOOM
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
500 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
0,01% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В MoneyBOOM Мін.сума - 500 грн. - Макс.сума - 15000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В MoneyBOOM Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 30 днів
Ліцензія
Регистрационный номер № 16102980, свидетельство ИK № 126, код финансового учреждения: 16
Адреса
Украина, 01033, Киев, ул. Жилянская, д. 41
Телефон
(044)2791270
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@infinance.com.ua
Офіційний веб сайт
] }