Mister Money (Містер Мані) позика

 

Умови позики в МФО Mister Money

Сума кредиту від 100 до 5000 грн.
Процентная ставка від 1.3 до 1.9%
Срок від 3 до 30 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки автоматически
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі 5000 грн    без застави    без дзвінків    без початкового внеску    без перевірок   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 65 років

Офіційний сайт Mister Money: перейти на сайт

Mister Money - це фінансова організація, яка функціонує на ринку мікропозик із 2017 року. Компанія пропонує гроші в борг без довідок і документів. Позику може отримати будь-який житель України незалежно від наявності офіційного працевлаштування. Все, що потрібно для оформлення онлайн-кредиту, - мати мобільний телефон, електронну пошту та карту будь-якого українського банку.

Ліцензія ФК № 885 від 25.04.2017.

Адреса: м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4.

Номер телефону: 0 (800) 750 395. 

Час роботи онлайн-сервісу: цілодобово.

Умови кредитування у Mister Money

Кредит у компанії Містер Мані видається онлайн, в автоматичному режимі. Подати заявку може будь-який громадянин України, який відповідає таким вимогам:

● вік старше 18 і до 60 років;

● наявність паспорта громадянина України;

● відсутність активних прострочень у інших банках або мікрофінансових організаціях.

Мінімальна сума позики під час першого звернення в Містер Мані становить 100 грн, максимальна - 3000 грн. Під час повторного звернення кредит може бути збільшений до 5000 грн. Менеджери Mister Money розглядають підвищення розміру позики в індивідуальному порядку.

Відсоткова ставка в мікрофінансовій компанії Містер Мані для позичальників, які звернулися вперше, і постійних клієнтів складає 1,9% на день, 693,5% на рік. Максимальний термін кредиту - 30 днів.

Процес отримання кредиту в Mister Money

Отримати онлайн-кредит у Містер Мані дуже просто. Для цього буде потрібна реєстрація на сайті Mister Money, вхід в Особистий кабінет і заповнення анкети.

  1. У першу чергу вкажіть необхідну вам суму за допомогою кредитного калькулятора, розташованого на стартовій сторінці сайту Містер Мані.

Містер Мані

2. Вхід до Особистого кабінету Містер Мані здійснюється після вибору суми. У спеціальні рядки вам слід ввести свій телефон, електронну пошту, придумати надійний пароль і логін.

Містер Мані

3. Далі, щоб отримати онлайн-кредит в Mister Money, слід заповнити анкету, вказавши загальну інформацію про себе - прізвище, ім'я, по батькові, стать та освіту, сімейний стан, а також кількість неповнолітніх дітей.

Містер Мані

4. Після того як буде виконаний вхід в Особистий кабінет, вам буде необхідно ввести точну адресу свого проживання.

Містер Мані

5. Якщо адреса вашої прописки відрізняється від адреси фактичного проживання, обов'язково потрібно вказати детальну інформацію. Це значно підвищує шанси на отримання онлайн-позики.

Містер Мані

6. Щоб отримати онлайн-позику в компанії Містер Мані, обов'язково вкажіть усі дані про свою професійну діяльність - місце роботи та посаду, суму заробітної плати, щомісячні доходи та витрати вашої родини.

Містер Мані

7. Після того як буде виконаний вхід в Особистий кабінет Mister Money, ви заповнюєте інформацію про наявність закритих і діючих кредитів у інших мікрофінансових організаціях, а також приблизну суму наявної кредитної заборгованості.

Містер Мані

Після цього ваша заявка відправляється на розгляд. Рішення про те, чи можете ви взяти кредит онлайн у компанії, приймається дуже швидко - протягом 10-15 хвилин. Під час повторного звернення - ще швидше. Інформація про прийняте рішення буде відправлена вам на телефон у формі смс.

За умови прийняття позитивного рішення про видачу онлайн-позики, кошти зараховуються на банківську картку після того, як буде підписаний договір із компанією, який був надісланий вам на електронну пошту. Банківська картка повинна бути іменною, активною і випущеною одним із українських банків.

Для того щоб її верифікувати, вам потрібно вказати номер і код CVV, розташований на зворотному боці картки. Після цього система автоматично списує з картки суму в розмірі від 1 до 99 коп. У спеціальну графу вам слід ввести точну суму, скільки саме було списано. Картка вважається верифікованою, а списана сума повертається на ваш рахунок.

Що робити, якщо вам відмовили в Mister Money

Рішення про те, чи буде вам видана позика, в компанії приймається в автоматичному режимі. На нього впливає безліч факторів - ваш вік, місце роботи та сума заробітної плати, наявність прострочених або активних кредитів у інших банках або кредитних сервісах.

Основні причини відмови у видачі позики:

● недостовірна інформація, зазначена в анкеті, яка сприймається системою як обман;

● вік клієнта менше 18 або вище 60 років;

● наявність прострочених кредитів у інших фінансових організаціях;

● спроба отримати кредит на чужу, заблоковану або віртуальну карту.

Уся інформація про позику надійно шифрується скоринговою системою, тому оператор не може з точністю відповісти, чому позичальникові було відмовлено в отриманні кредиту.

Відсоткова ставка за умови отримання позики в Mister Money

У кредитної організації Mister Money діє фіксована процентна ставка, яка становить 1,9% за кожен день користування коштами.

Приклад розрахунку відсотків позики: при сумі кредиту 2000 грн, взятого на 10 днів, у кінці терміну необхідно буде сплатити 2380 грн. При цьому за першу добу користування позикою налічується відсоток в розмірі 30 грн незалежно від його суми.

Компанія регулярно пропонує позичальникам вигідні акції та пропозиції. На даний момент діє промокод на зниження процентної ставки до 1,3% для клієнтів, які звернулися повторно.

Як погасити кредит у Mister Money

Кредит можна погасити кількома способами. Кожен клієнт вибирає варіант, що підходить:

● відвідайте Особистий кабінет і оплатіть позику з банківської картки - не обов'язково вашої, але на її балансі повинна бути необхідна сума;

● кредит можна сплатити в будь-якому банківському відділенні;

● за допомогою терміналу самообслуговування за реквізитами;

● за допомогою інтернет-банкінгу.

Оплачуючи позику, враховуйте, що переказ через банківське відділення зараховується на рахунок компанії протягом 3 днів. Тому, щоб не виникло прострочення, оплату найкраще проводити заздалегідь. В протилежному випадку процентна ставка буде підвищена до 3% за кожен день використання грошових коштів.

Якщо у вас на даний момент відсутня фінансова можливість сплатити кредит, ви завжди можете оформити пролонгацію та продовжити терміни виплати. Клієнти Mister Money, відгуки яких найчастіше позитивні, підкреслюють, що функція пролонгації з'являється в Особистому кабінеті за 5 днів до закінчення терміну кредиту.

За умови її оформлення вам буде потрібно сплатити всі нараховані відсотки за період користування грошовими коштами. Після цього термін виплати автоматично продовжується на той самий строк, на який ви оформляли фінансову допомогу спочатку.

Якщо позичальник ухиляється від сплати нарахованих відсотків у зазначений термін, не оформляє пролонгацію і не зв'язується з операторами компанії для вирішення питання про заборгованість, організація має право передати заборгованість. У такому випадку з боржником зв'яжуться колектори або ж буде розпочато судовий розгляд.

Плюси та мінуси компанії Mister Money

Позитивні відгуки позичальників підтверджують популярність компанії на ринку мікрокредитів. Основні плюси:

  1. Зручність і простота заповнення анкети та подачі заявки.

  2. Відсутність дзвінків рідним, знайомим і колегам з боку менеджерів компанії.

  3. Немає необхідності в офіційному працевлаштуванні.

  4. Високий відсоток схвалень за заявками.

  5. Можливість оформлення пролонгації заборгованості.

МФО Містер Мані - це популярна мікрофінансова організація, яка пропонує строкову грошову допомогу терміном на 30 днів. Відмінні риси компанії: цілодобово працює сервіс, швидке оформлення заявок і прийняття рішень, моментальне зарахування грошей на картку та можливість вибрати з кількох варіантів його оплати.

відвідувачів зараз переглядають сторінку.

 

Популярні запити

 

 

 

Mister Money кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про Mister Money

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,08

Якість обслуговування

3,9

Швидкість видачі

4,2

Прозорість умов

3,6

Зручність повернення

4,6

Кредитний калькулятор Mister Money
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
100 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
1.3% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В Mister Money Мін.сума - 100 грн. - Макс.сума - 5000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В Mister Money Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 30 днів
Ліцензія
Свидетельство ФК №885, регистрационный №13103605
Адреса
Украина, 03067, г.Киев, бульвар Вацлав Гавела, 4
Телефон
(800) 750395
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@mrmoney.com.ua
Офіційний веб сайт