MegaGroshi (Мега гроші) позика

 

Умови позики в МФО MegaGroshi

Сума кредиту від 500 до 14950 грн.
Процентная ставка від 0.01 до 1.8%
Срок від 3 до 27 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 15 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі на карту    без відсотків   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 65 років

Офіційний сайт MegaGroshi: перейти на сайт

ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ» надає онлайн-позики під торговою маркою «Megagroshi». На українському ринку компанія представлена з 2017 року. Фінансова діяльність ведеться згідно з отриманою ліцензією № 965 від 01.02.2018. У рейтингу МФО за рівнем відкритості та доступності організація займає почесне третє місце.

На оформлення онлайн-кредиту буде потрібно всього 7 хвилин. Таку оперативну роботу не продемонструє жоден банк. Велику увагу в даній установі приділяють захисту персональних даних позичальника та протидії шахрайству.

Головний офіс «Мега Гроші» знаходиться за адресою: м Київ, вул. Саксаганського, 119-А, оф. 31.

Безкоштовний номер телефону для звернень клієнтів 0 800 30 12 12. Дзвінки приймаються щодня з 9.00 до 21.00.

Умови кредитування в Megagroshi

Мікрофінансова організація спеціалізується на видачі короткострокових кредитів на поточні потреби. Їх друга назва - «позики до зарплати». Головний принцип полягає в тому, що борг потрібно погасити з наступною заробітної плати, а не розтягувати його виплату на кілька місяців.

Для отримання кредиту в «Мега Гроші» буде потрібно тільки два документи - ідентифікаційний код і діючий паспорт. Для оформлення договору через інтернет потрібен мобільний телефон та іменна банківська карта.

До потенційного позичальника компанія ставить наступні вимоги:

 1. Має українське громадянство.

 2. Досяг повнолітнього віку.

 3. На момент подачі заявки не є військовослужбовцем.

 4. Зареєстрований і проживає на території України, крім зони АТО.

 5. Визнано таким, що є дієздатним і правоздатним.

 6. Отримує стабільний дохід.

У даній установі отримати кошти зможуть навіть особи без офіційного місця роботи і з негативною кредитною історією. Компанія лояльно ставиться до потенційних клієнтів і готова надати фінансову підтримку кожному.

Онлайн-кредит у «Megagroshi» надають на таких умовах:

 • ● мінімальна сума видачі - 500 гривень;
 • ● максимальний ліміт для діючих клієнтів - 14950 гривень;
 • ● під час першого звернення доступна позика до 3 000 грн.;
 • ● термін погашення - 27 днів;
 • ● кредит новим позичальникам надається під 0%;
 • ● на повторний кредит надається знижка 50%, промокод клієнту надсилають на електронну пошту;
 • ● стандартна відсоткова ставка - 1,8% на день;
 • ● якщо заборгованість не погашена у встановлений термін, то ставка за позикою підвищується до 3% на день.

Позичальник повинен розуміти рівень відповідальності, який він на себе бере, підписуючи кредитний договір. Навіть виплата невеликої позики стане проблематичною, якщо переоцінити свої фінансові можливості.

Потрібно докласти максимум зусиль, щоб повернути борг у призначені строки. В протилежному випадку його розмір буде збільшуватися як снігова куля. За умови виникнення матеріальних труднощів, слід відразу ж подати заявку на реструктуризацію. Не варто чекати, поки прийдуть колектори, і почнеться процедура примусового стягнення боргу. Якщо умови реструктуризації узгоджені обома сторонами і позичальник виконує вимоги кредитора, то нарахування відсотків за позикою зупиняється. Розмір заборгованості більше не збільшується.

Процес отримання кредиту в Megagroshi

Взяти кредит за дистанційною схемою набагато простіше та зручніше, ніж витрачати свій час на поїздки в офіс компанії. Клієнту  потрібно уважно вивчити тарифи. Якщо якісь моменти незрозумілі, звернутися за консультацією на гарячу лінію. Вартість онлайн-позики можна миттєво визначити за допомогою калькулятора, який знаходиться на головній сторінці сайту megagroshi.com.ua. Після того як всі «за» та «проти» зважені, можна подати заявку. Для цього необхідно:

 1. На калькуляторі задати параметри кредиту.

Мега Гроші

 1. Натиснути на кнопку «Продовжити».

 2. Відкривається анкета з п'ятьма розділами. У першому потрібно вказати персональні дані та задати пароль для входу в особистий кабінет. ПІБ слід прописувати тільки українською мовою.

Мега Гроші

4. Зазначені відомості підтверджуються смс-паролем. 

Мега Гроші

5. Далі - прописати дані паспортного документу.

Мега Гроші

6. Наступний розділ - адреса та рід занять. У цьому ж розділі слід вказати контакти родича чи знайомого.

Мега Гроші

7. Вкажіть інформацію про карту для виплати кредитних коштів. Її номер, ім'я та прізвище латиницею.

Мега Гроші

 1. Прикріпити скани документів і фото з відкритим паспортом.

Заявки нових клієнтів перевіряють протягом 15 хвилин, а постійним позичальникам відповідь повідомлять протягом 5 хвилин. На розсуд компанії можуть дзвонити контактним особам. Тому цих людей слід обов'язково повідомити, що їх телефони вказані в анкеті.

 1. У разі позитивної відповіді, виконати на сайті Megagroshi вхід в особистий кабінет і підписати договір цифровим паролем, отриманим в смс-повідомленні.

 2. Гроші миттєво надходять на карту та  доступні для подальших операцій.

Кредитний ліміт визначається в персональному порядку з урахуванням витрат і доходів заявника. Велике значення також має і кредитна історія. Якщо вона зіпсована, то на максимальний ліміт розраховує не варто. Після успішно погашеної позики клієнт зможе оформити новий кредит на велику суму.

Способи отримання кредиту в Мега Гроші

У цій компанії надають тільки онлайн-позики на карту. Обслуговування в стаціонарних офісах не проводиться. Для зарахування кредитних коштів підходить будь-яка іменна кредитна або дебетова карта, емітентом якої є український банк.

У ході перевірки даних проводиться верифікація карти. Мікрофінансова організація повинна переконатися, що вона знаходиться на руках у клієнта. На рахунку блокується мінімальна сума. У призначенні операції зашифрований пароль, його і потрібно вказати у спеціальному полі на сайті. Цей код можна уточнити у співробітника банку або подивитися у виписці.

Що робити, якщо вам відмовили в Megagroshi

Компанія ставить до позичальників мінімальні вимоги. Але у деяких випадках негативне рішення все ж таки приймається. Причиною відмови може бути:

 • ● заявник не відповідає встановленим критеріям, наприклад, молодше 18 років або не має українського громадянства;
 • ● паспорт недійсний - немає фотографії у 25 або 45 років;
 • ● відсутній постійне джерело доходу;
 • ● наявність активних прострочень;
 • ● в онлайн-заявці допущені помилки.

Повторно відправити анкету на розгляд можна через сім днів. Уважно перевірте зазначені дані. Вони повинні повністю відповідати паспортному документу. Якщо причиною відмови є прострочені борги, то їх слід погасити. Компанія не змінить свого рішення, поки позичальник не виконає зобов'язання перед іншими кредиторами.

Відсоткова ставка за умови отримання позики

Згідно з умовами кредитного договору, процентна ставка за кредитом встановлюється в таких розмірах:

 • ● 0,01% - пільгова ставка для нових клієнтів;
 • ● 1,8% - стандартна ставка, яка діє для постійних позичальників;
 • ● 3% - підвищена ставка, застосовується до клієнтів, які вчасно не погасили заборгованість.

У рамках акційної пропозиції повторний кредит можна оформити зі знижкою 50%. Але за умови, що попередня позика погашена без прострочень.

Як погасити кредит у Megagroshi

Головний козир кожного клієнта - його платоспроможність і фінансова дисципліна. Якщо він вчасно вносить платежі за кредитами, то проблем з отриманням коштів у нього не виникне.

Мікрофінансова організація «Мега Гроші» пропонує наступні канали погашення позики:

 1. Дистанційно:

 • ● банківською картою в особистому кабінеті;
 • ● на сайті EasyPay;
 • ● безготівковим переказом з рахунку через інтернет-банкінг, наприклад, Приват 24.
 1. У терміналах:

 • ● ПриватБанку;
 • ● iBox;
 • ● City24;
 • ● EasyPay.
 1. Готівкою в касі будь-якого банку.

У платежі потрібно вказати повні реквізити кредитора, а в призначенні - ПІБ клієнта, ІПН і номер кредитного договору. Виконувати операцію необхідно за три дні до остаточної дати. У цьому випадку клієнт буде впевнений, що гроші вчасно надійдуть на рахунок мікрофінансової організації.

Позичальники, які не можуть закрити борг в повному обсязі, можуть продовжити угоду. Тривалість пролонгації - 7, 15 або 30 днів. Максимальний термін користування позикою з урахуванням усіх відстрочок - 12 місяців з моменту його отримання.

Щоб продовжити договір, слід спочатку погасити відсотки, а потім увійти в особистий кабінет. На персональній сторінці вибрати пункт меню «Продовжити» і вказати термін пролонгації.

Плюси та мінуси компанії

Вивчивши про МФО «Megagroshi» відгуки постійних клієнтів, можна зробити висновок, що їх повністю влаштовує якість обслуговування та запропоновані тарифи. Користувачі відзначають такі плюси:

 • ● Швидке погодження заявки.
 • ● Вигідна програма лояльності.
 • ● Для оформлення онлайн-позики не потрібна довідка про зарплату.
 • ● Компанія кредитує не тільки найманих працівників, але і студентів, пенсіонерів і жінок у декреті. Максимальний ліміт їм не узгодять, але невелику суму видадуть.

Що стосується мінусів, то їх не так багато. Клієнтам не подобається, що потрібно прикріплювати до заявки скани документів і залишати контакти родичів. Також на онлайн-кредит діє висока процентна ставка. У багатьох конкурентів позики дешевше.

Підведемо підсумок. «Мега Гроші» - один із лідерів мікрофінансового сектору. Компанія активно розвивається та розширює клієнтську базу. Цьому сприяє видача безвідсоткового кредиту новим користувачам. Процес оформлення повністю автоматизований. Подати заявку можна в будь-який час. Компанія не стане затягувати з прийняттям рішення. Для отримання позики досить паспорту та ІПН.

відвідувачів зараз переглядають сторінку.

 

Популярні запити

 

 

 

MegaGroshi кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про MegaGroshi

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,88

Якість обслуговування

4,7

Швидкість видачі

5,0

Прозорість умов

5,0

Зручність повернення

4,8

Кредитний калькулятор MegaGroshi
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
500 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
0.01% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В MegaGroshi Мін.сума - 500 грн. - Макс.сума - 14950 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В MegaGroshi Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 27 днів
Ліцензія
Свидетельство ФК № 965 от 07.12.2017
Адреса
Украина, 01032, г. Киев, ул. Саксаганского, 119-А, оф. 31
Телефон
0 800 30 12 12
Графік роботи
Ежедневно с 09:00 до 21:00
Выдача кредитов круглосуточно
E-mail
info@megagroshi.com.ua
Офіційний веб сайт