Koshelok («КошельОК») заявка

 

Умови позики в МФО Koshelok

Сума кредиту від 500 до 15000 грн.
Процентная ставка від 1.62 до 1.62%
Срок від 3 до 65 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 1-3 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі на 2 місяці    на карту    на карту терміново    по паспорту    з 18 років    пенсіонерам   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 75 років

Офіційний сайт Koshelok: перейти на сайт

Koshelok - це мікрофінансова організація, що спеціалізується на онлайн-кредитуванні. Для отримання позики в компанії Кошельок, не потрібно оформляти будь-які папери та збирати документи. Позичальникові потрібен тільки доступ до інтернету, мобільний телефон і діюча банківська картка.

Компанія Koshelok функціонує з 2018 року, але вже отримала популярність серед позичальників завдяки зручності та простоті отримання кредиту онлайн в будь-якій точці України. Якщо вам терміново потрібні гроші, а до зарплатні ще кілька днів, необов'язково звертатися в банк і збирати оберемок документів - мікрофінансова організація Koshelok, відгуки про яку можна подивитися на сайті, готова надати швидку позику на вигідних умовах.

Адреса: Київська область, с.Чайки, вул. Антонова, 8А.

Номер телефону: (096) 238 20 20, (095) 238 20 20, (093) 238 20 20.

Час роботи компанії можна дізнатися за зазначеними телефонами.

Умови кредитування в Koshelok

Позичальників у компанії Кошельок приваблює не тільки простота отримання позики, а також вигідні умови та низька процентна ставка. Вона фіксована і складає 1,62% для постійних клієнтів. А для людей, які вперше звернулися за отриманням кредиту, цей показник дорівнює 0,1%. Річний еквівалент становить 591%.

Мінімальна сума позики становить 500 грн, максимальна - до 15 000 грн. Кредит можна брати на термін від 7 до 65 днів. На сайті компанії Koshelok є спеціальний онлайн-калькулятор, за допомогою якого кожен клієнт може самостійно ввести потрібну йому суму кредиту, терміни повернення та дізнатися суму переплати по процентній ставці. 

Що потрібно для того, щоб отримати кредит в організації Koshelok:

 • ● вік від 18 до 75 років;
 • ● ідентифікаційний код і паспорт громадянина України,
 • ● проживання на території України;
 • ● стабільне джерело фінансового доходу;
 • ● бажано хороша кредитна історія.

Щоб отримати позику в компанії Кошельок, підготуйте мобільний телефон і діючу банківську карту, випущену на ваше ім'я, яка має плюсовий баланс.

Процес отримання кредиту в Koshelok

Для того щоб взяти онлайн-кредит в компанії Koshelok, потрібна реєстрація на сайті та вхід в Особистий кабінет.

 1. У першу чергу скористайтеся кредитним калькулятором - встановіть бажану суму позики та термін її повернення. Це можна зробити на головній сторінці сайту. Система автоматично розрахує тіло кредиту, відсотки та загальну суму повернення.

koshelok

2. Для отримання кредиту в Koshelok зареєструйтеся та створіть Особистий кабінет. Після вибору суми на калькуляторі, система автоматично перенаправляє вас до заявки на кредит. Детально заповніть усі поля - введіть своє прізвище, ім'я та по батькові, ідентифікаційний код, номер телефону, електронну пошту та придумайте пароль.

koshelok

3. Після цього введіть свої персональні дані - серію та номер паспорту, ким і коли цей документ був виданий, а також свій сімейний стан, кількість неповнолітніх дітей та освіту.

koshelok

4. Вхід до Особистого кабінету Koshelok вимагає обов'язкового введення додаткових контактів. Це може бути родич, друг, сусід, колега. Ви вказуєте, ким він вам доводиться та його номер телефону. Це необхідно для того, щоб менеджери Кошельок могли уточнити та підтвердити зазначену вами інформацію.

koshelok

5. На наступному етапі потрібно налаштувати веб-камеру на комп'ютері та завантажити на сайт Koshelok своє фото з паспортом, тримаючи його розгорнутим біля особи. Також потрібно завантажити відскановані фото першої, другої сторінки паспорта, прописки та ідентифікаційного коду.

koshelok

У разі якщо ваш фактична адреса проживання відрізняється від прописки, щоб подати заявку на отримання позики в Koshelok, потрібно ввести обидві адреси.

Заповнюючи Особистий кабінет на сайті Кошельок, обов'язково заповніть графу «Зайнятість». Тут вам потрібно вказати юридичну адресу організації, в якій ви працюєте, контактні телефони, займану посаду та розмір заробітної плати. Якщо у вас є додаткові джерела доходу - їх також вкажіть. Це підвищить ваші шанси на отримання кредиту онлайн.

Рішення про видачу грошового кредиту в Koshelok приймається протягом 10-15 хвилин. Під час повторного звернення - за кілька хвилин. Інформація про рішення прийде вам у смс на вказаний номер.

Способи отримання кредиту

Після того як буде виконаний вхід в Особистий кабінет, вам потрібно буде верифікувати свою банківську карту. Компанія пропонує отримати позику на карту, випущену будь-яким українським банком.

Для верифікації картки введіть дані - номер, код CVV, а також вкажіть термін. Після цього з карти списується сума до 1 грн, а вам потрібно в спеціальний рядок ввести, скільки саме було знято. Це підтверджує, що саме ви власник карти. Після проведення верифікації знята сума повертається на карту.

Після прийняття позитивного рішення про видачу онлайн-кредиту в Кошельок, сума зараховується на вашу картку протягом 3-5 хвилин. Для карт Приватбанку - моментально.

Що робити, якщо вам відмовили в Koshelok

Кредитний сервіс Кошельок може відмовити клієнту в отриманні позики без пояснення. Причини відмови бувають наступними:

 • ● борг у мікрофінансовій організації або прострочення за кредитом у банку;
 • ● уважно перегляньте заповнену анкету - будь-які помилки або пропущені цифри система оцінює як обман, відмовляючи вам у позиці;
 • ● кредит не видається клієнтам із негативною кредитною історією;
 • ● для підвищення шансів на отримання позики обов'язково вказуйте всю необхідну додаткову інформацію і не залишайте рядки порожніми.

В онлайн-кредиті може бути відмовлено через проблеми з банківською картою - закінчення терміну дії, відсутність на балансі суми, необхідної для верифікації.

Відсоткова ставка за умови отримання позики в Koshelok

Споживачі, які вперше звернулися в мікрофінансову компанію Кошельок за онлайн позикою, можуть скористатися пільговою процентною ставкою, яка складає лише 0,1%. Для постійних позичальників вона дорівнює 1,62% за кожен день користування коштами.

Приклад розрахунку: під час оформлення онлайн-кредиту на суму 1000 строком на 10 днів за кожну добу користування нараховується 16,20 грн. Загальна сума до сплати складе 1162 грн. Якщо ж ви берете 1000 грн на 90 днів, вам доведеться оплатити 2458 грн із урахуванням всіх процентних нарахувань і тіла кредиту.

На сьогоднішній день компанія тільки планує застосовувати промокод для забезпечення максимально вигідних умов для позичальників, але поки дисконтна програма знаходиться на стадії розробки.

Як погасити кредит

Погасити позику в мікрофінансовій організації можна кількома способами. Позичальник може вибрати найбільш простий і зручний:

● здійснити на сайті Koshelok вхід і сплатити кредит в Особистому кабінеті;

● через термінали самообслуговування;

● у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії.

Оплачуючи позику в останній день, обов'язково враховуйте, що, за умови оплати через термінал або банківське відділення, гроші зараховуються на рахунок організації протягом 2-3 діб. За цей час може виникнути прострочення. У таких випадках краще всього сплачувати позику в Особистому кабінеті або ж робити це заздалегідь.

Що буде в разі відмови від виплати

Прострочення Кошельок виникає у тому випадку, якщо позичальник свідомо або з певних причин не сплачує позику у встановлений термін. Для погашення простроченої заборгованості мікрофінансова організація дає позичальникові добу після закінчення терміну оплати. Якщо протягом 24 годин вона так і не була здійснена, добова процентна ставка збільшується з 1,62% до 3%.

Після цього клієнту надається 30 днів для вирішення питання простроченої грошової оплати. Якщо протягом цього часу позичальник не зв'язався з менеджерами компанії для оформлення реструктуризації боргу, йому нараховуються штрафні санкції, що становлять 50% від суми отриманого кредиту. Якщо ви не хочете, щоб вас турбували колектори або ж вирішувати питання щодо позики через суд знову, слід оформити пролонгацію.

Компанія надає своїм клієнтам зручну можливість пролонгувати кредит. Це можна зробити в Особистому кабінеті - при цьому ви сплачуєте лише суму процентних нарахувань за період користування грошовими коштами на момент оформлення пролонгації. Термін продовження фінансової виплати - 30 діб.

Плюси та мінуси компанії Koshelok

Мікрофінансова організація почала своє функціонування недавно, але вже виділилася низка переваг серед інших подібних кредитних сервісів.

 1. Широкий віковий діапазон - гроші можуть отримати всі громадяни України у віці від 18 до 75 років.

 2. Зручність оформлення - для отримання фінансової допомоги не потрібно збирати довідки та документи, досить просто заповнити інтернет-заявку.

 3. Рішення про видачу коштів приймається дуже швидко - протягом 10-15 хвилин.

 4. Гроші зараховуються на банківську картку, немає необхідності у відвідуванні представництв компанії.

 5. Вигідна процентна ставка.

 6. Можливість збільшення суми, за умови наступних зверненнях до організації.

 7. Кілька способів погашення грошової заборгованості.

Кошельок - мікрокредитна організація, що надає термінову фінансову допомогу різним категоріям громадян на простих і вигідних умовах. Основні переваги компанії: легкість і простота оформлення заявки, високий відсоток позитивних рішень, лояльна процентна ставка та можливість з кожним наступним зверненням отримувати великі суми та вигідніші умови кредитування.

 

Переваги Koshelok.net

 • Сума до 15 000 грн;
 • Рішення відразу;
 • На карту будь-якого українського банку;
 • Ніяких прихованих комісій.

Вимоги для позичальників

 • Вік: від 18 до 75 років;
 • Паспорт,
 • ІПН;
 • Громадянство України;

Служба підтримки

Телефони:

+38 (093) 238-20-20 
+38 (095) 238-20-20 
+38 (096) 238-20-20

Адрес:

08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Антонова, 8А

Електронна пошта

info@koshelok.net

Години роботи:

Пн-ВС: цілодобово

відвідувачів зараз переглядають сторінку.

 

Популярні запити

 

 

 

Koshelok кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про Koshelok

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,08

Якість обслуговування

4,4

Швидкість видачі

4,0

Прозорість умов

3,5

Зручність повернення

4,5

Кредитний калькулятор Koshelok
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
500 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
1.62% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В Koshelok Мін.сума - 500 грн. - Макс.сума - 15000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В Koshelok Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 65 днів
Ліцензія
Свидетельство ФК №814, регистрационный № 1310516
Адреса
Украина, 08135, Киевская обл., Киево-Святошинский р-н, с. Чайки, ул. Антонова, 8А
Телефон
+38 (093) 238-20-20
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@koshelok.net
Офіційний веб сайт