Finme (Фінмі) кредит онлайн

Фінмі – це кредитний експерт, який точно знає, в якій установі видають найвигідніші позики. На цьому порталі зібрані кращі пропозиції від мікрофінансових організацій, українських банків і ломбардів. Для відвідувачів складені незалежні рейтинги кредитних продуктів і вказані реальні відгуки позичальників, вивчивши які клієнт зробить правильний вибір.

 

Умови позики в МФО Finme.ua

Сума кредиту від 100 до 3000 грн.
Процентная ставка від 1 до 1,5%
Срок від 3 до 15 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 5 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі пенсіонерам    студентам    до зарплати    готівкою   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 70 років

Офіційний сайт Finme.ua: перейти на сайт

Яку суму можна отримати в Finme?
В Finme сума кредиту від 100 - 3000 грн.
Який відсоток за кредитом у Фінмі?
Мінімальна ставка в Фінмі - 1%, а максимальна 1,5%.
Як увійти в особистий кабінет Finme?
Щоб увійти в особистий кабінет Finme, вам необхідно ввести свій номер телефону або e-mail та пароль (зазначені під час реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Фінмі, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.
Які вимоги до позичальників Фінмі?
1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.
Як отримати кредит у Фінмі?
1. Щоб отримати кредит у Finme, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та строк кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Фінмі, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

 Зміст:

 1. Детальна інформація про послуги в «Finme»
 2. Які документи потрібні для отримання на Finme кредиту
 3. Як оформити на сайті Finme кредит онлайн
 4. Відгуки про «Finme»

 

 

Детальна інформація про послуги в «Finme»

Для зручності користувачів вся інформація на сайті поділена на розділи. Після вибору потрібного продукту клієнту відкривається перелік компаній з докладним описом їх тарифів.

На сайті Фінмі можна оформити такі продукти.

Кредит готівкою

На цій сторінці можна взяти кредит від партерів Finme, які не є банківськими установами. Це і мікрофінансові організації, і приватні кредитори, і фінансові компанії. Наприклад, «КредитМаркет», ФК «Гроші Всім», МФО «Швидко займ» та інші. Кредит на сайті Finme оформляють на таких умовах:

 • ліміт до 100 000 гривень;

 • термін кредитування від 30 днів до 4 років залежно від програми;

 • ставка від 0% в день.

Вивчивши умови по кредитах на сайті Фінмі, клієнт заповнює онлайн-заявку в обрані ним установи. Він може відправити анкету одночасно в кілька компаній. А після її узгодження вибрати кращу пропозицію.

Кредит на карту

У цьому розділі представлені кращі позики від провідних мікрофінансових організацій. Клієнт може отримати реальні відомості про вартість видаваних кредитів, доступних лімітах, терміни кредитування. Якщо тарифи його влаштовують, то потрібно заповнити онлайн-заявку. Через кілька хвилин компанія-партнер Finme зарахує на карту запитувану суму.

Перелік мікрофінансових організацій досить великий. Деякі з них навіть готові видати безвідсоткову позику новим клієнтам. Відгуки наявних позичальників, підтверджують, що ця пропозиція абсолютно реальне. І ніякого підступу в ньому немає.

Максимальна сума позики на карту – 23 тисячі гривень. Оформлення угоди проходить дистанційно. Клієнту не потрібно відвідувати офіс компанії. Всі операції за договором він виконує в особистому кабінеті.

Банки

Цей розділ присвячений банківськими кредитами. Видані кредити мають найнижчу вартість в порівнянні з послугами МФО і ломбардів. Але банки готові співпрацювати тільки з позичальниками, у яких є позитивна кредитна історія і офіційне працевлаштування. За статистикою лише кожен третій клієнт отримує банківський кредит.

Щоб не оббивати пороги фінансових установ, краще на сайті Фінмі подати онлайн-заявку. По ній приймуть попереднє рішення. Якщо відповідь позитивна, то клієнту потрібно відвідати відділення банку для підписання документів і отримання грошей. Така схема значно економить його особистий час. Він приїжджає в банк, знаючи заздалегідь, що кредит вже схвалили.

Ломбарди

Клієнтам, які готові передати своє цінне майно в заставу, ломбарди пропонують вигідні кредити. Отримати гроші можуть абсолютно всі громадяни, незалежно від кредитної історії і одержуваного доходу.

Максимальний кредитний ліміт визначається з урахуванням вартості застави, але не більше 50 тисяч гривень. Скористатися послугами ломбардів можуть фізичні особи, яким виповнилося 18 років.

Кредитні картки

Кредитні карти – це зручний платіжний інструмент, який дає цілодобовий доступ до позикових коштів. У порівнянні з іншими позиками у кредиток є маса переваг. Основні плюси: наявність пільгового періоду погашення, поновлюваний кредитний ліміт, доступ до грошей у будь-якій точці Планети.

Які документи потрібні для отримання на Finme кредиту

В обов'язковому порядку заявник надає чинний цивільний паспорт і ідентифікаційний номер. Цього пакета документів досить для отримання онлайн-позики на карту і кредиту готівкою на суму до 100 000 гривень.

Якщо запитується вищий кредитний ліміт, то потрібно довідку про зарплату за останнє півріччя. Щоб збільшити шанси на позитивне рішення, заявнику потрібно повідомити якомога більше позитивних відомостей про себе. В анкеті прописати всі види одержуваного доходу, включаючи й неофіційний.

Як оформити на сайті Finme кредит онлайн

На порталі представлено широкий вибір кредитних продуктів з урахуванням різних запитів клієнтів. Для отримання грошей необхідно виконати такі дії:

 1. Вивчити тарифи та вибрати найвигіднішу пропозицію.

 2. Клацнути на кнопку «Взяти кредит» вгорі головної сторінки.

  Finme

 3. Відкриється сторінка з кращими програмами на поточний момент. Експерти компанії радять одночасно подавати заявки в різні компанії.

 4. Вибрати кредитора і заповнити анкету на його офіційному сайті.

 5. Підписати договір в особистому кабінеті або в офісі організації.

 6. Отримати гроші.

Користувачі сервісу Фінмі у своїх відгуках задоволені його роботою. Вони відзначають, що оформлення угоди не пов'язано ні з якими додатковими витратами. Посередник не бере комісію за свої послуги. Вся інформація, зазначена на порталі, перевірена і актуальна. Консультанти у своїх рекомендаціях незалежні та враховують тільки інтереси клієнта, а не певного банку або мікрофінансової компанії. На сайті розміщені цікаві статті, які підвищують рівень фінансової грамотності користувачів. Завдяки отриманим знанням вони зможуть правильно визначати вартість видаваних кредитів і вибирати кращих кредиторів.

Відгуки про «Finme»

«Відмінний сервіс, звертаюся до нього і Кредити при пошуку вигідного МФО, оскільки часто витрачаю гроші раніше, ніж приходить нова ЗП)) Люблю позики під нуль відсотків, і тут мені допомагають їх знайти» Карина.

«Фінмі – мій постійний помічник в пошуку топових позик. Саме тут перевіряю нові пропозиції, коли гроші потрібні терміново, особливо на якісь позапланові витрати. Дякую» Євген.

«Запустив здоров'я і довелося лікувати все, відразу і дорого. Потрібної суми не було. А на Finme підібрав пару вигідних пропозицій для новачків, щоб поправити здоров'я і не піти в сильний мінус. Рекомендую!» Олег.

 

Популярні запити

 

 

 

Finme.ua кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про Finme.ua

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,13

Якість обслуговування

4

Швидкість видачі

4,3

Прозорість умов

4,1

Зручність повернення

4,1

Кредитний калькулятор Finme.ua
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
100 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
1% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В Finme.ua Мін.сума - 100 грн. - Макс.сума - 3000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В Finme.ua Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 15 днів
Ліцензія
не является МФО
Адреса
Украина, 01135, г.Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12
Телефон
отсутствует
Графік роботи
24/7
E-mail
klypina.oi@finme.com.ua
Офіційний веб сайт
] }