EuroGroshi (Євро гроші) — позика

Євро Гроші – проект організації «Кредитна установа «Європейська кредитна група». Відгуки клієнтів свідчать про надійність та прозорість роботи компанії.

Контактний телефон – 0443345327. Адреса офісу: Київ, вул. Нижній Вал, 51. EuroGroshi – відносно нова компанія, яка готова надати громадянам України привабливі фінансові пропозиції.

 

Умови позики в МФО EuroGroshi

Сума кредиту від 500 до 10000 грн.
Процентная ставка від 0.01 до 1.2%
Срок від 3 до 30 днів
Форма погашення
Термін розгляду заявки 1-3 минут
Необхідні документи Паспорт и ИНН
Форма видачі пенсіонерам    студентам    до зарплати    на карту   
Штрафи
Додаткова комісія за дострокове погашення
Типи працевлаштування
Вік позичальника від 18 до 65 років

Офіційний сайт EuroGroshi: перейти на сайт

Зміст

 1. Кредит «Еврогроші»: основні умови
 2. Як взяти кредит в МФО EuroGroshi
 3. Як продовжити кредит в Еurogroshi
 4. Чому варто взяти кредит в EuroGroshi?
 5. Акції від Еurogroshi
 6. Реструктуризація боргу
 7. Промокоди
 8. Наслідки несплати
 9. EuroGroshi: відгуки клієнтів

 

 

Кредит «Еврогроші»: основні умови

Конкретні умови, які виставляє мікрофінансова організація:

 • вік – від 18 до 65 років;

 • наявність банківської карти VISA або MasterCard;

 • термін – до 30 днів;

 • сума – до 10 тисяч гривень.

При першому зверненні в EuroGroshi позичальник зможе оформити позику на 4000 гривень. Організація не вимагає інформацію про мету отримання кредиту. Євро Гроші – це відсутність прихованих комісій та інших підводних каменів.

Сервіс належить Європейській кредитній групі, що забезпечило йому позитивну репутацію та доступ до великих фінансових ресурсів. «Євро Гроші» - це нова компанія, яка почала працювати в 2019 році.

Діяльність Euro Groshi повністю відповідає українському законодавству. На офіційному сайті можна знайти всю необхідну документацію, в тому числі й свідоцтво, яке було видано в 2016 році. Ліцензія на надання коштів до позик, в тому числі й на умовах фінансового кредиту, видана розпорядженням Нацкомфінпослуг № 2400 від 08.06.2017 р.

Як взяти кредит в МФО EuroGroshi

Від клієнта для отримання позики онлайн не потрібно багато часу та зусиль. Порядок оформлення кредиту простий:

 1. Здійснити в «Євро Гроші» вхід в особистий кабінет.

 2. Вибрати суму і термін кредиту.

 3. Заповнити особисті дані.

  eurogroshi

  eurogroshi

  eurogroshi

 4. Ввести дані про банківську карту.

 5. Пройти ідентифікацію.

 6. Чекати схвалення заявки на кредит онлайн «Еврогроші».

Все, що потребують сервіс – дати згоду на обробку персональних даних. Відгуки свідчать про те, що МФО може запросити інформацію про працевлаштування або подробиці кредитної історії. Ці заходи необхідні для того, щоб переконатися в платоспроможності та відповідальності клієнта.

Операція з оформлення позики онлайн в EuroGroshi здійснюється за лічені хвилини. В особистому кабінеті ви дізнаєтеся про діючі акції.

Як продовжити кредит в Еurogroshi

«Євро Гроші» передбачають можливість пролонгації договору позики. У мікрофінансової організації число доступних пролонгацій не обмежене. Граничний термін продовження – 30 днів. Це означає, що позичальник може розтягнути погашення позики на 60 днів, що буває далеко не в кожній кредитній установі.

Пролонгація договору кредиту виконують через особистий кабінет EuroGroshi. Необхідно лише зайти на сайт та пройти авторизацію.

Чому варто взяти кредит в EuroGroshi?

Євро Гроші – це можливість отримати необхідні кошти в скрутну хвилину. Онлайн-сервіс підтримує постійний зв'язок з клієнтами через особистий кабінет. Сильні сторони EuroGroshi:

 • Оперативність. Оформлення заявки займе не більше 10 хвилин.

 • Лояльні вимоги. Є можливість оформлення кредиту онлайн особам з 18 років.

 • Цілодобова робота онлайн.

 • Мінімум формальностей. Будуть потрібні тільки паспорт і код.

 • Відкритість умов. Відсутність прихованих комісій.

Мікрофінансова організація «Євро Гроші» зобов'язується захищати всі персональні відомості про позичальників. Необмежена можливість пролонгації позики виручить в ситуації, коли позичальник не зможе погасити борг у визначений термін. Зв'язок з «Євро Гроші» підтримується через електронну пошту, контактний телефон та форму зворотного зв'язку на офіційному сайті.

Акції від Еurogroshi

«Євро гроші» проводить регулярні розіграші призів. Брати участь може кожен позичальник, який вчасно закрив всі борги. Призи різні – від планшетів і навушників до грошових премій та промокодів.

Реструктуризація боргу

Euro Groshi підтримують різні способи реструктуризації заборгованості за позикою. Позичальник може змінити терміни погашення шляхом пролонгації, а також достроково погасити кредит. Конкретні умови реструктуризації прописані в правилах мікрофінансової організації.

Промокоди

За промокодом, які виграють у розіграшах, можна знизити процентну ставку. Така знижка доступна постійним клієнтам «Євро Гроші».

Наслідки несплати

Згідно зразка договору позики в Euro Groshi сторона несе повну відповідальність за правильність вказаних ними у Договорі платіжних реквізитів.

«Євро Гроші» мають право стягнути заборгованість в примусовому порядку відповідно до чинного законодавства України. Компанія залишає за собою право здійснити безспірне списання коштів з банківського рахунку позичальника для повного погашення заборгованості у разі прострочення.

EuroGroshi: відгуки клієнтів

Сергій:

«Нещодавно мені виповнилося 18 років. Терміново потрібні гроші на оплату навчання. Шукав підходящі варіанти серед кредиторів, але більшість їх відмовлялася співпрацювати зі мною. Побачив ТВ-рекламу і вирішив ризикнути: взяв позику «Євро гроші». Отримав бажану суму та зміг виплатити борги».

Наталя:

«За відгуками подруги вирішила скористатися послугами EuroGroshi. Результатом не розчарована. Отримала необхідну суму за 20 хвилин. Ніяких зайвих комісій та інших проблем не було. Терміни погашення комфортні – не потрібно було метушитися кожен день».

Олексій:

«Без грошей в наш час не вижити. Вирішив скористатися послугами мікрофінансових організацій. Перевірив відгуки про найвідоміші компанії, в результаті зареєструвався на сервісі «Євро Гроші» та подав заявку. Євро гроші не зажадали від мене багато паперів – лише основні документи. Поганих кредитних історій на моєму рахунку не було, отже, проблем не виникло. Отримав гроші від Evro groshi на банківську карту в день оформлення заявки».

відвідувачів зараз переглядають сторінку.

 

Популярні запити

 

 

 

EuroGroshi кредит - відгуки

 

 

Додати відгук про EuroGroshi

@

 

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
Рейтинг 4,13

Якість обслуговування

4

Швидкість видачі

4,3

Прозорість умов

4,1

Зручність повернення

4,1

Кредитний калькулятор EuroGroshi
Розрахуйте вартість кредиту
Кредит:
500 грн.
Термін:
3 дні.
Процентна ставка:
0.01% в день.
Переплата: 75 грн.
Всього: 575 грн.
Сума кредиту, грн
В EuroGroshi Мін.сума - 500 грн. - Макс.сума - 10000 грн
Відсоткова ставка в день
 
Термін кредиту, днів
В EuroGroshi Мін.термін - 3 дня - Макс.термін - 30 днів
Ліцензія
Лицензия № 2400 от 08.06.2017, Свидетельство ІК № 177, дата выдачи 21.07.2016
Адреса
Украина, 04071, город Киев, ул. Хорива 1А
Телефон
+38 (044) 228-42-82
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@eurogroshi.com.ua
Офіційний веб сайт