На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Vashagotivochka.ua кредит онлайн

Якість обслуговування
4.7
Швидкість обслуговування
5.0
Прозорість умов
5.0
Зручність повернення
4.8

від 300 до 7000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 16 днів

Термін

від 0.1 до 1.9% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.1% в день
від 1.9% в день

Кредит:

300 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.1% в день

Переплата:

0.9 грн

Разом:

300.9 грн

Кредит:

300 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.9% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Vashagotivochka.ua
arrow
Сума кредиту:
від 300 до 7000 грн
Процентна ставка:
від 0.1 до 1.9%
Термін:
від 3 до 16 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
автоматически
Вік позичальника:
від 18 до 70 років
Офіційний сайт Vashagotivochka.ua:
Яку суму можна отримати в Vashagotivochka?
arrow

В Vashagotivochka сума кредиту від 300 - 7000 грн.

Який відсоток за кредитом в Ваша Готівочка?
arrow

Мінімальна ставка в Ваша Готівочка - 0.1%, а максимальна 1.9%.

Як увійти в особистий кабінет Vashagotivochka?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Vashagotivochka, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Ваша Готівочка, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Ваша Готівочка?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Ваша Готівочка?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Vashagotivochka, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Ваша Готівочка, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Vashagotivochka.ua
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №1188 от 11.04.2019.
Свидетельство ФК № 907 от 01.06.2017
Адреса
Украина, 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7
57214, Миколаївська область, Вітовський район, с. Мішково-Погорілове, вул. Миру, 29, кімн.7
Телефон
0800 202 404
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
zayavka@limefin.com
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Зміст:

 1. Процес отримання позики в МФО «Ваша Готівочка».

 2. Кращі відгуки про «Ваша Готівочка».

 3. Як погасити кредит в МФО «Ваша Готівочка».

 4. Способи отримання кредиту в «Ваша Готівочка».

 5. Вхід в особистий кабінет «Ваша Готівочка».

 6. Відсоткова ставка при отриманні позики в «Ваша Готівочка».

 7. Плюси та мінуси компанії «Ваша Готівочка».

 8. Перелік міст, в яких є філії «Ваша Готівочка».

 

Кредит онлайн «Ваша Готівочка» доступний всім громадянам віком від 18 до 70 років. Для оформлення заявки не буде потрібно готувати великий перелік документів, як це робиться для банківського кредиту. Мікрокредитор не приховує відсотки: попередній розрахунок виконується в онлайн-калькуляторі.

 

Процес отримання позики

Існує два способи оформити кредит – у філії або в онлайні.

У першому випадку клієнт знаходить найближче відділення МФО «Ваша Готівочка». В офісі компанії менеджер зобов'язаний проконсультувати з усіх питань, що стосуються позики. Якщо у клієнта при собі є паспорт і ІПН, можна тут же приступити до оформлення угоди.

Комфортніший спосіб для багатьох – оформлення заявки через інтернет. Процес відбувається віддалено, а перерахування коштів займає лічені хвилини. Прив'язки до місця проживання немає. Оформити заявку можна не тільки в таких обласних центрах, як Дніпро, Київ або Львів, а й в інших населених пунктах України.

 

Розглянемо порядок отримання позики в онлайн-режимі.

Вам потрібна реєстрація в «Ваша Готівочка». Особистий кабінет клієнта – віртуальний офіс для проведення фінансових операцій.

Відкриваємо сайт готівочка.ком.юа, читаємо інформацію на головній сторінці для ознайомлення. Натискаємо на кнопку «Отримати позику», та після цього відкривається сторінка реєстрації. Заповнюємо в анкеті такі поля:

 • стать, ПІБ і дата народження;

 • ІПН;

 • особистий номер телефону та email.

Ваша Готивочка

Всі поля, позначені зірочкою, обов'язкові до заповнення. Є категорія громадян, які з особистих причин не бажають мати ІПН. На жаль, без цих даних оформлення анкети неможливо.

Особисті дані строго конфіденційні, тому ці дані МФО не має прав розголошувати.

Наступний крок – клієнт повинен ознайомитися з «Правилами й умовами надання позики». Згода на обробку персональних даних відзначається галочкою, поставленої навпроти відповідного поля.

Реєстрація триває кілька хвилин. Логін для входу в «Ваша Готівочка» – телефон, вказаний при реєстрації. Пароль клієнт задає самостійно.

Після успішного отримання доступу можна здійснювати подачу заявки.

Для цього необхідно:

 • натиснути на кнопку «Оформити позику»;

 • вибрати потрібну суму позики й зручний термін.

Процентна ставка встановлюється автоматично відповідно до заданих параметрів кредиту. В інформаційних полях вводять паспортні дані, відомості про реєстрацію та зайнятості, суму доходів.

Якщо клієнт бажає отримати від «Готівочка» кредит на банківську карту, то необхідно вказати вірні реквізити.

З метою запобігання шахрайства проводиться верифікація карти. Процедура виконується наступним чином:

1. Після отримання позитивної відповіді й узгодження договору організація блокує на рахунку клієнта невелику суму.

2. Спеціаліст від «Ваша Готівочка» телефоном уточнює, яка сума була заблокована.

3. Після підтвердження даних вся сума повертається на рахунок позичальника. Оформлення кредиту завершено.

Ваша Готивочка

Кредит онлайн від «Готівочка» надається протягом 10-15 хвилин. Розгляд анкети відбувається в максимально можливі терміни. Після відправлення запиту на сторінці включається таймер, по якому відстежують тривалість отримання відповіді.

Перевірка даних здійснюється за допомогою автоматизованої програми. Іноді заявки йдуть на ручну перевірку для уточнення даних.

Протягом декількох хвилин система згенерує відповідь. Клієнт підтверджує свою згоду на вчинення правочину шляхом введення смс-коду, отриманого від кредитора.

Ваша Готивочка

 

Відгуки про «Ваша Готівочка»

Завдяки інтернету можна з'ясувати будь-яку інформацію про мікрокредитора. Наприклад, «Ваша Готівочка» має свідоцтво про реєстрацію фінансової установи та ліцензію на надання кредитів на території України. Дізнаємося, що говорять про МФО користувачі.

«Ваша Готівочка» - відгуки клієнтів:

1. «Хороший сервіс, дуже виручили під час затримок зарплати на роботі. Сподобалося те, що можна продовжити позику на новий термін. Тільки потрібно спочатку погасити відсотки».

Валентина Храмцова

2. «Знайшов кредитора випадково, коли шукав кредити для людей з поганою кредитною історією. «Готівочка» онлайн якраз працює з такими людьми, що дуже радує. Свого часу у мене були прострочення, а через це банки відмовляють. Позика в цьому випадку виручає на всі 100%».

Віталій Манула

3. «Не очікувала, що зараз хтось готовий надавати кредити без відсотків. Хоч ці умови діють тільки для першої позики, але навіть таке зараз рідкість. 7000 гривень – це не так багато, але мені її цілком вистачило, щоб додати до суми на придбання телефону. Думаю, тепер стану постійним клієнтом».

Ірина Євтєєва

Про «Ваша Готівочка» відгуки переважно позитивні. Система взаємодії з клієнтами добре налагоджена. Всю необхідну інформацію можна отримати телефоном або в особистому кабінеті «Ваша Готівочка».

Можливе дострокове погашення без штрафів. При оформленні договору немає ніяких додаткових комісій і страховки.

Як погасити кредит в МФО «Ваша Готівочка»

Будь-якому клієнту доступна сума від 200 до 7000 гривень. Терміни – від 1 до 16 днів. Максимальна ставка становить до 2% в день. При отриманні максимальної суми розмір переплати складе 140 гривень, за 16 днів – 2240 гривень. Додаткові комісії відсутні. Пролонгацію можна здійснювати будь-яку кількість разів, максимальний термін погашення зобов'язань – до 10 років. Послугу необхідно оплачувати до того моменту, як утворилося прострочення.

Клієнтам «Ваша Готівочка» прострочення загрожує санкціями. Штраф становить 2,5% від дня порушення зобов'язань. Стягненням заборгованості займаються колекторні організації. Уникнути штрафів можна тільки своєчасною оплатою кредиту «Готівочка».

Оплата здійснюється наступними способами:

 • у відділенні МФО (послуга доступна тільки тим, хто оформляв позику в офісі оффлайн);

 • за реквізитами в будь-якому банку;

 • через платіжний термінал;

 • шляхом переказу з карткового рахунку.

З'ясувати актуальні реквізити та суму до погашення можна в особистому кабінеті. В «Ваша Готівочка» вхід для зареєстрованих користувачів здійснюється автоматично, якщо паролі були збережені браузером.

Способи отримання кредиту «Ваша Готівочка»

МФО пропонує кілька варіантів для отримання коштів. Суму готівкою на руки видають лише в офісі кредитора. Безготівковим шляхом переведення здійснюється тільки на дебетову карту Visa або Master Card від будь-якого банку. Кредит «Ваша Готівочка» може бути перерахований тільки на рахунок зареєстрованого акаунта.

Вхід в особистий кабінет «Ваша Готівочка»

Вище ми описали, як створювати в «Готівочка» особистий кабінет. Вхід до акаунту здійснюється через введення логіну та паролю. Вхід в особистий кабінет здійснюється у вкладці «Мій профіль». Там же можна подати заявку на відновлення пароля або зареєструватися, натиснувши на кнопку «Я тут вперше».

Ваша Готивочка

У «Готівочка» особистий кабінет відрізняється зручним інтерфейсом. У профілі клієнта показуються відомості про поточні позики, дати та суми платежів. Тут розміщується інформація про чинні акції, актуальні для клієнта (розділ з промокодами).

Ваша Готивочка

Відсоткова ставка при отриманні позики в «Ваша Готівочка»

МФО не приховує актуальних ставок. Для нових клієнтів за промокодом діє ставка 0,01%. Для постійних позичальників щоденна комісія складає 2%. Для лояльних клієнтів розробляються спеціальні акції. Кредитна організація «Ваша Готівочка» має загальні правила співпраці з клієнтами. Тому ставки, комісії та штрафи єдині.

Плюси та мінуси компанії «Ваша Готівочка»

Мікрофінансова компанія працює на території України понад 7 років. За цей час позиками встигли скористатися тисячі клієнтів. «Ваша Готівочка» розвивається й розширює мережу філій, а це відмінний показник кількості звернень клієнтів.

 

Таблиця №1. Плюси та мінуси Ваша Готівочка

Плюси

Мінуси

Швидке оформлення без зайвих документів

Сувора система погашення боргів колекторськими службами

Можна оформити позику, не виходячи з дому

Отримати готівку можна лише в офісі кредитора

Кошти видають незалежно від кредитної історії

Оплатити в офісі позику можна, якщо ви брали її там же

Підтвердження доходу необов’язкове – позика видається навіть студентам

Наявність філіалів не в усіх областях країни

Головний оцінювальний критерій для МФО – це платоспроможність. Кредитору не важливі джерела доходу клієнта. При успішному погашенні боргу можна звертатися в організацію знову.

Кредити від «Ваша Готівочка» видаються особам без офіційного працевлаштування. Отримати позику можуть навіть люди, які отримують тільки державну допомогу або підприємці, які мають статус ВП.

Перелік міст, в яких є філії «Ваша Готівочка»

Знайти потрібне відділення можна на сайті кредитора vashagotivochka.ua. На спеціальній карті вказані адреси відділень та телефон гарячої лінії «Ваша Готівочка» – 0 800 202 404.

Ваша Готівочка

 

Таблиця №2. Офіси «Ваша Готівочка»

Область

Перелік міст, де працюють філіали

Миколаївська

Баштанка, Вознесенськ, Миколаїв, Первомайськ

Запорізька

Бердянськ, Василівка, Вольнянськ, Дніпорудне, Запоріжжя, Мелітополь, Кам’янка-Дніпровська, Оріхів, Токмак, Енергодар

Одеська

Білгород-Дністровський, Болград, Ізмаїл, Подольськ, Одеса, Роздільна, Южне

Київська

Біла Церква, Київ

Вінницька

Вінниця

Дніпропетровська

Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Новомосковськ, Павлоград, Терновка

Сумська

Суми

Житомирська

Житомир, Бердичів, Коростень

Івано-Франковська

Івано-Франківськ

Кіровоградська

Кропивницький, Олександрія

Полтавська

Кременчук, Полтава

Львівська

Львів, Новояворівськ, Самбір

Харківська

Харків

Херсонська

Херсон, Каховка, Нова Каховка, Цюрупінськ

Хмельницька

Хмельницький

Черкаська

Черкаси, Сміла, Умань

Тернопільска

Тернопіль

Чернівецька

Чернівці

Рівненська

Рівне

Чернігівська

Чернігів

Ваша Готівочка

Якщо офісу МФО немає в потрібному місті, завжди можна оформити анкету онлайн. Кредит «Ваша Готівочка» видається без особистого звернення. Автоматизований сервіс дозволяє швидко та з комфортом отримувати гроші на будь-які цілі.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 7382 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Creditplus ua
Рейтинг: 4.08 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Miloan
Рейтинг: 4.7 из 5

3000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики