На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

SOS Credit кредит онлайн

Якість обслуговування
4.9
Швидкість обслуговування
4.3
Прозорість умов
4.3
Зручність повернення
4.9

від 100 до 10000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 0 до 1.2% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0% в день
від 1.2% в день

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0% в день

Переплата:

0 грн

Разом:

100 грн

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.2% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в SOS Credit
arrow
Сума кредиту:
від 100 до 10000 грн
Процентна ставка:
від 0 до 1.2%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
автоматически
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт SOS Credit:
Яку суму можна отримати в SOS Credit?
arrow

В SOS Credit сума кредиту від 100 - 10000 грн.

Який відсоток за кредитом в Сос кредит?
arrow

Мінімальна ставка в Сос кредит - 0%, а максимальна 1.2%.

Як увійти в особистий кабінет SOS Credit?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет SOS Credit, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Сос кредит, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Сос кредит?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Сос кредит?
arrow

1. Щоб отримати кредит у SOS Credit, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Сос кредит, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти SOS Credit
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №144 от 20 августа 2015
Лицензия №163
Адреса
Украина, 04070, Киев, ул. Почайнинская 23
Телефон
0 800 21 17 67
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
support@sos-credit.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

SOS Credit

В Україні Sos credit - досить затребувана мікрофінансових компанія, що надає позики в онлайн-режимі. Вона розпочала свою діяльність у 2015 році. Сервіс працює цілодобово 7 днів на тиждень, що зручно для користувачів. Тут можна швидко взяти кредит у межах 500-3000 гривень під час першого звернення і до 10000 гривень - під час наступних, на термін до 30 днів.

Кращі відгуки про SOS Credit

МФО Sos credit за час існування зарекомендувала себе з кращого боку, про що свідчать численні позитивні відгуки про Sos кредит в інтернеті. Компанія пропонує оформлення мікропозик на цілком прийнятних умовах як новачкам, так і постійним клієнтам. Простий інтерфейс і швидке схвалення заявки - ще один плюс.

Автор відгуку: Андрій

Добре, що існують такі онлайн-сервіси з видачі мікропозик із мінімальним набором документів. Це зручно, коли потрапляєш у непередбачені фінансові ситуації. Ризики, звичайно, існують, але не більше, ніж у інших МФО. Я періодично користуюся Sos credit.

Автор відгуку: Вероніка

Усі мої кошти пішли на ремонт квартири, тому для оновлення меблів і техніки довелося скористатися онлайн-послугами Сос кредит. До новосілля в новій квартирі я вже майже розплатилася з кредитом. Мене влаштовують умови компанії, та й переплата вийшла невелика. Раджу всім цей сервіс.

Автор відгуку: Віталій

Частенько звертаюся в Sos credit, тому що тут оформлення кредиту відбувається швидко та без відмови. Намагаюся вчасно виплачувати борг, щоб не нарватися на штрафні санкції. Правда, один раз допустив прострочення на 3 дні, тому думав наступного разу отримати відмову. Але ні, компанія схвалила мою наступну позику без проблем.

Умови кредитування в SOS Credit

У МФО Сос кредит мікропозику можна взяти в будь-який зручний час дня та ночі через інтернет. Вихідних у цій компанії не буває.

Умови позики в Sos credit:

● мінімальний поріг кредитування - 300 гривень, максимальний - 3000 гривень (для новачків) і 10000 гривень (під час другого і подальшого оформлення); 

● період відстрочення платежу - до 30 днів; 

● під час першого звернення в Sos credit процентна ставка - 0,01%, згодом - 1,6% на добу. 

Хто може отримати кредит

Отримати мікропозику в Sos credit можуть усі громадяни України, які проживають на її території та досягли повнолітнього віку, але не старші 90 років. Крім цього, повинна бути діюча банківська картка українського банку та мобільний телефон для контакту.

Переваги та недоліки роботи з компанією SOS Credit

Більшість МФО функціонують на подібних умовах, але все одно позичати гроші в компанії Sos credit вигідно з наступних причин:

● практично 100% схвалення поданих заявок; 

● готовність співпрацювати з незаможними верствами населення (наприклад, з пенсіонерами та студентами); 

● можливість взяти кредит цілодобово, незалежно від дня тижня; 

● великий вибір способів виплати позики; 

● регулярні акції та спец. пропозиції на сайті Sos credit; 

● немає потреби пред'являти довідку про дохід; 

● надається можливість реструктуризації заборгованості; 

● функціонує гаряча лінія з безкоштовними номерами, де можна отримати консультацію; 

● за дострокове погашення кредиту не стягується комісія; 

● не треба особисто відвідувати відділення банку для підписання кредитного договору. 

Однак поряд з плюсами виділяють і мінуси в Sos credit, про що свідчать окремі відгуки:

● не можна отримати кошти готівкою - тільки шляхом перерахування на карту банку; 

● негативне рішення може бути винесено через непогашених кредитів в інших МФО; 

● пільгова ставка для українців, які вперше звертаються, 0,01% діє тільки за умови отримання кредиту строком не більше 10 днів. 

Процес отримання кредиту в SOS Credit

Для отримання кредиту в МФО треба спочатку пройти просту процедуру реєстрації. Це дасть можливість входу в особистий кабінет Сос кредиту. Для реєстрації на Sos credit потрібен тільки номер мобільного й адреса email. Після того, як відправляють заявку,  на номер мобільного приходить СМС з кодом, який вводять на екрані.

Наступні дії:

● В особистому кабінеті Sos credit є кредитний калькулятор, де вказують суму позики та термін кредитування. Важливо попередньо вивчити умови компанії та на підставі цього подивитися, яка буде переплата. Якщо все влаштовує, то натиснуть на кнопку «Отримати кредит». 

  • SOS Credit

Заповнюють анкету. Для цього будуть потрібні відомості з паспорту та ІПН. Після завершення введення даних, знизу виставляють галочку про згоду з обробкою наданої персональної інформації. 

  • SOS Credit

В кінці треба буде завантажити скани паспорту і вказати номер карти. Потім чекають верифікації - система блокує умовну суму, яку вписують у відповідну графу. Далі в Sos credit підтверджують заявку на отримання позики. 

Рішення за кредитом зазвичай приходить протягом 15-20 хвилин. На пошту або телефон надсилають повідомлення, що заявка схвалена чи ні.

SOS Credit

Причини відмови

У МФО Sos credit рідко відмовляють позичальникам у мікропозиках, але трапляється і таке. Найбільш поширені причини відхилення заявки:

● закінчення терміну дії банківської картки; 

● мінусовий баланс на картці; 

● невідповідний тип пластику; 

● помилки в наданих даних. 

Іноді відмова буває наслідком запізнілого оновлення системи. Так, минулий кредит, взятий в Sos credit, був погашений, але відомості про це ще не надійшли.

Промокоди та акції

Промокоди в Sos credit непоширені, але в рідких випадках компанія розсилає своїм надійним клієнтам коди лояльності. Для цього слід періодично перевіряти електронну пошту. Також їх знаходять у соціальних групах мікрофінансової організації та в новинних постах на сайті Соскредіт.

Soscredit часто проводить акції, пропонуючи мікропозики на привілейованих умовах і презенти до будь-яких свят.

Як повернути кредит

Компанія Sos credit передбачила кілька способів, як погасити позику:

● в особистому кабінеті; 

● зі стаціонарних терміналів; 

● через касу будь-якого банку; 

● на пошті. 

Прострочення оплати

Не можна допускати виникнення прострочення у Сос кредит. Коли немає можливості оплатити мікропозику, то варто зв'язатися з менеджером. У такій ситуації Sos credit дає 3 дні відстрочки, протягом яких слід оформити пролонгацію або розплатитися з боргом. Інакше з четвертого дня несплати нараховується штраф.

Якщо клієнт не здійснює жодних дій, то компанія має право подати позов до суду або передати відомості про боржника в колекторську контору. Разом з цим порушника внесуть в кредитну базу як злісного неплатника.

Пролонгація кредиту

У SOS kredit передбачена пролонгація мікропозик - продовження періоду внесення позичених грошей на 7, 14 і 30 днів. Однак попередньо слід виплатити відсотки, що набігли, і внести суму комісії за подібну послугу. Щоб продовжити інтервал на 7 днів, треба буде заплатити 15 грн, на 2 тижні - 250 грн, а на місяць - 450 грн.

Програма лояльності в SOS Credit

Не тільки перші клієнти отримують знижку у вигляді зниженої ставки на позику. У Sos credit можуть взяти мікропозику зі знижкою до 50% і постійні клієнти. Тут за основу береться спеціально розроблена система лояльності. Розмір відсоткової знижки варіюється залежно від займаного рівня:

● 1 - 15%; 

● 2 - 20%; 

● 3 - 25%; 

● 4 - 30%; 

● 5 - 35%; 

● 6 - 40%; 

● 7 - 45%; 

● 8 - 50%. 

Для просування за рівнями потрібно набирати бали, які нараховуються за певні дії (це може бути регулярне взяття позики і своєчасне погашення, оформлення мікропозик на суму понад 1000 грн. та інше). Подробиці можна дізнатися на сайті Sos credit. Величину своєї знижки уточнюють у розділі «Моя знижка».

Контакти компанії SOS Credit

Контакти МФО Sos credit:

● 04070, г. Киев, вул. Почайнинська, 23; 

● e-mail: support@sos-credit.com.ua ; 

● номера гарячої лінії: (044) 36-36-767, 0 (800) 211-767.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 9871 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Море Грошей
Рейтинг: 4.78 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Быстрозайм UA
Рейтинг: 4.88 из 5

8000 ₴

Сумма

60 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики