На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

ШвидкоГроші UA кредит онлайн

Якість обслуговування
4.6
Швидкість обслуговування
4.9
Прозорість умов
4.5
Зручність повернення
4.8

від 1000 до 30000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 140 днів

Термін

від 0.01 до 2.5% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.01% в день
від 2.5% в день

Кредит:

1000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.01% в день

Переплата:

0.3 грн

Разом:

1000.3 грн

Кредит:

1000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

2.5% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в ШвидкоГроші UA
arrow
Сума кредиту:
від 1000 до 30000 грн
Процентна ставка:
від 0.01 до 2.5%
Термін:
від 3 до 140 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
3-5 минут
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт ШвидкоГроші UA:
Яку суму можна отримати в Sgroshi?
arrow

В Sgroshi сума кредиту від 1000 - 30000 грн.

Який відсоток за кредитом в ШвидкоГроші?
arrow

Мінімальна ставка в ШвидкоГроші - 0.01%, а максимальна 2.5%.

Як увійти в особистий кабінет Sgroshi?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Sgroshi, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті ШвидкоГроші, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників ШвидкоГроші?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у ШвидкоГроші?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Sgroshi, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від ШвидкоГроші, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти ШвидкоГроші UA
arrow
Ліцензія
Лицензия Нацкомфинуслуг №438 от 28.02.2017
Адреса
Украина, 01032, г. Киев, ул. Саксаганского 133-А
Телефон
(044) 498 10 20
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@sgroshi.com
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Швидко Гроші UA

Кредит у Швидкогроші

Компанія Швидко гроші - це лідер мікрофінансування в Україні, який видає моментальні позики. МФО працює на ринку фінансових послуг із 2012 року. За цей час завоювала велику популярність, завдяки швидким кредитами. Позику можна оформити протягом 20 хвилин без довідки про доходи та інших додаткових документів.

Організація видає кредити терміном до 2-х тижнів. Надалі можна заплатити нараховані відсотки, продовжити терміни користування. Кредити можна отримати через сайт онлайн або в стаціонарному відділенні.

Компанія працює цілодобово в режимі онлайн, а відділення в Україні з 10:00 до 20:00. Гаряча лінія для заявок або інших питань працює 24/7. Звернутися можна за номером телефону 0 800 50 10 20.

Кращі відгуки про Швидко Гроші

МФО Швидко гроші тривалий час в Україні розвиває клієнтську базу, надаючи вигідні кредити під хороші відсотки. Сума в кожному випадку розраховується індивідуально. Є хороші акції та пропозиції для постійних користувачів. Зараз контору Швидкороші, відгуки про яку можна прочитати нижче, можна знайти у великих містах України.

Для оформлення кредиту на картку не потрібно збирати великий пакет документів, брати документ про доходи. Досить зайти на офіційний сайт компанії, ознайомитися з нюансами.

Андрій:

Добрий день. Моя заявка була розглянута швидко. Компанія sgroshi, особистий кабінет в якій я створив, запропонувала хороші процентні ставки. Один раз виплатив усе вчасно, другий - трохи затримав. Запропонували пролонгацію та виплатив трохи пізніше суму заборгованості. Співпрацею задоволений.

Вікторія:

Доброго дня. Хочу залишити свій відгук про МФО. У мене в компанії Швидко гроші трапилося прострочення. Звернулася до співробітників - сказали, що можна продовжити, але сплатити проценти. Мій огріх, але я не засмучуюсь, оскільки той займ виручив у складній ситуації.

Михайло:

Мені сподобалася співпраця зі Швидкогроші. На сайті швидко прорахував суму, яку можу отримати, ввів персональні дані. Вчасно виплатив гроші та мені не нарахували відсотки. Надалі планую продовжувати позичати в sgroshi.

Марія:

Неодноразово доводилося взаємодіяти з компанією Швидко гроші, поручителем в якій я виступала. Сестра брала позику кілька разів, її заявку розглянули швидко, протягом 15 хвилин. Гроші відправили на картку. Ми вчасно сплачували заборгованість, тому не було прострочення та високих відсоткових ставок.

Умови кредитування в Швидко Гроші

Відсотки - це ключова ланка під час вибору мікрофінансової організації, банку для звернення за кредитом. Позичальник ретельно вибирає компанію, яка зможе дати кредит під вигідні відсоткові ставки. Компанія Швидко гроші пропонує клієнтам взяти кредит під 2%. Неважливо, постійний ви чи новий клієнт. Заповнити анкету на отримання позики може кожен.

Довідки про доходи, інших документах про платоспроможність особи не потрібно. Оформити позику може громадянин України, навіть тимчасово непрацюючий або офіційно не працевлаштований, пенсіонер, жінки в декретній відпустці, які працюють повний або неповний робочий день. Організація Швидкогроші пропонує отримати позику під вигідні відсотки після оформлення заявки.

Мінімальна сума, яку можна взяти в Швидкогроші - 600 грн, максимальна - 10 000 грн. Терміни кредитування до місяця. Заявка на отримання позики розглядається протяом 15-20 хвилин. Компанія Швидко гроші, відсоток якої необхідно сплачувати після користування кредитними коштами, становить 2%. 

МФО не передає персональні дані стороннім, третім особам. Для цього існує конфіденційність даних під час оформлення позики. Компанія може одного разу надати інформацію колекторам, якщо позичальник тривалий час не виплачує заборгованість. Сума для кожного випадку розраховується індивідуально за допомогою калькулятора та відправляється на карту.

Яка категорія громадян може отримати кредит у Швидко Гроші

Оформити позику в Швидкогроші може:

 • ● громадянин України;      
 • ● особа, яка досягла дієздатного віку - 18 років;      
 • ● з документом, що посвідчує особу - паспорт, ІПН;      
 • ● особа, яка має оформлену на своє ім'я функціонуючу банківську карту;      
 • ● номер телефону, на який прийде смс із підтвердженням.      

Переваги та недоліки роботи з компанією SGroshi

До переваг компанії Швидко гроші належать:

 • ● поширена мережа відділень;      
 • ● блискавична видача грошей - до 20 хвилин;      
 • ● прозорість, законність організації;      
 • ● взяти позику можна в режимі реального часу, в стаціонарному відділенні;      
 • ● умови кредитування не змінюються протягом усього періоду;      
 • ● в особистому кабінеті можна побачити суму кредиту, стан рахунку;      
 • ● є реструктуризація кредиту.      

Організація ШвидкоГроші працює повністю прозоро, немає ніяких спеціальних комісій, платежів. Обумовлені умови кредитування діють на весь період договору. Під час повернення коштів раніше терміну - відсотки стають меншими. Оформити кредит можна вдома, на роботі, в стаціонарному відділенні міст України. Для цього позичальнику потрібні паспортні дані, код платника податків. Гроші приходять на карту блискавично.

ШвидкоГроші

До особливостей функціонування компанії Швидко гроші можна віднести:

 • ● невиплата за кредитом може мати наслідком спеціальні штрафні санкції;      
 • ● у разі невиплати позичальником позичених коштів, співробітники можуть передати інформацію колекторським фірмам;      
 • ● компанія веде лояльну політику. МФО sgroshi встановлює ставки трохи вищі, ніж у банках;      
 • ● організація працює за ліцензією, з сертифікатами про надання фінансових послуг на території України.      

Процес оформлення кредиту

Процедура оформлення позики в компанії Швидкогроші має такі етапи:

 1. Вибір суми позики, початкове створення особистого кабінету. Включає прорахунок на калькуляторі та подальше оформлення позики. Відкривається вікно, в якому необхідно вказати ПІБ, номер телефону. На мобільний телефон система відправляє смс-код із підтвердженням.

ШвидкоГроші

2. Заповнення загальної анкети. Складається із зазначення персональних даних позичальника (інформації в паспорті, ідентифікаційний код), поштової скриньки, мобільного телефону. Далі клієнт вивчає умови кредитування, які надає компанія, дає згоду на них. Натискає відповідну кнопку.

Швидко гроші

 1. За необхідності, клієнт вказує додаткову інформацію в sgroshi. Це збільшує шанси отримання кредиту. У деяких випадках вказує місце роботи, посаду, номер телефону організації, в якій працює, або товариша по роботі. У деяких випадках МФО просять вказати позичальника контактну інформацію родича, члена сім'ї. Це вказує на довірливі стосунки та точність повернення позики в зазначений час.

 2. Клієнт додає банківську карту України, дає підтвердження. Позичальник вказує дані картки, на яку надійде переклад з МФО Швидко гроші. У спеціальній формі клієнтові пропонують вказати постійне місце проживання і за пропискою. Якщо вони збігаються - ставиться галочка навпроти пункту.

 3. Після заповнення анкети сервіс принесе подяку за реєстрацію, попросить почекати деякий час, поки заявка буде оброблятися.

Ніком для входу в Особистий кабінет Швидкогроші стане мобільний номер, пароль приходить на вказаний моб. телефон. Після входу в кабінет клієнт побачить поточну інформацію про заявку, обране рішення. В інших випадках позичальник може оформити позику готівкою в кожному стаціонарному відділенні. Необхідно взяти з собою документ, що засвідчує особу, ІПН.

Причини відмови

Перед оформленням кредиту в МФО Швидко гроші потрібно уточнити нюанси, які можуть вплинути на остаточний вибір. Підстави для відмови можуть бути різноманітними, поширеними вважаються:

 1. Ви не перевірили карту, на яку мають надійти додаткові кредитні кошти. З лицьового боку повинна бути вказана дата, до якої діє картка. Також необхідно перевірити правильність введення реквізитів картки, балансу.

 2. Під час заповнення анкети були допущені помилки. Заповнення анкети - ключова ланка для отримання кредиту. Якщо була зроблена помилка, неправильне введення інформації, система розцінює це, як спробу надати неправдиву інформацію. Ретельно перевіряйте відомості в Особистому кабінеті та тільки потім переходьте до наступного пункту.

 3. Можливо, ви намагаєтеся коригувати позику відразу після оплаченої попередньої позики. Для оновлення інформації системі потрібен час. Тому оформляти кредит відразу після останнього не варто, почекайте трохи. У ситуації, що склалася, можна звернутися в компанію, обговорити ситуацію.

 4. Якщо існує невиплачений кредит - це може стати підставою для відмови.

Промокод

Мікрофінансова організація sgroshi часто пропонує промокоди для постійних, нових клієнтів. Такі призи часто приурочені до великих свят. Щоб завжди бути в курсі, позичальникам слід підписатися на інтернет-розсилку подій, щотижня відвідувати сайт компанії.

Як повернути кошти

Погасити позику можна у зручний спосіб:

 • ● Прийти у найближче стаціонарне відділення МФО (на території України понад 200 точок).      
 • ● Виплатити кошти за допомогою особистого кабінету на сайті організації. Дані необхідно ввести ідентичні, що і під час проходження процедури реєстрації.      
 • ● Оплатити в терміналі самообслуговування. Для цього у позичальника повинні бути свої дані та реквізити МФО. Зберігайте чек про оплату в разі затримки платежу.      
 • ● Через український банк з паспортом, реквізитами, картою.      

Швидко гроші

При усіляких способах оплати клієнт повинен потурбуватися про виплату боргу в обумовлені строки. Потрібно вносити кошти за один-три дні до зазначеної дати, тоді гроші вчасно надійдуть на рахунок компанії. Відсоткова ставка не буде застосована, умови кредитування не зміняться.

Прострочення оплати в Швидко Гроші

Якщо ви прострочили виплату заборгованості в МФО Швидко гроші, наслідки можуть стати несподіваними. За кожну добу прострочення буде нараховуватися штраф у розмірі 2% від заборгованості. У цьому випадку організація має право передати особисті дані клієнта колекторам. Почнуть вимагати виплати заборгованості в повному розмірі.

За умови прострочення, збільшується відсоткова ставка. Це говорить про зростання розміру боргу. Співробітники організації намагаються піти назустріч клієнтам. Тому можна зв'язатися зі співробітниками МФО Швідкогроші для вирішення такої проблеми.

Пролонгація кредиту

Пролонгація - це своєрідне продовження від Швидко гроші. Це вихід із важкої ситуації. Реструктуризація боргу в Швидко гроші допомагає, коли людина усвідомлює, що не може впоратися з наступаючою виплатою боргу. У цьому випадку вона заздалегідь звертається до менеджерів за допомогою. Для пролонгації необхідно виплатити відсотки. Це допоможе продовженню заборгованості. Наслідки в такій ситуації не стануть критичними, тіло позики можна буде сплатити пізніше.

Контакти компанії

Компанія Швидко гроші пропонує кожному вигідні процентні ставки за кредитами. Позичальники можуть звернутися онлайн або в діючі відділення МФО. Заявка розглядається швидко. Якщо виникають додаткові питання, можна звернутися до співробітників або зателефонувати на гарячу лінію.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 5068 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Компаньон Финанс
Рейтинг: 4.59 из 5

15000 ₴

Сумма

180 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Moneyveo
Рейтинг: 4.5 из 5

15000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики