На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

ПриватБанк кредит онлайн

Якість обслуговування
4.4
Швидкість обслуговування
4.0
Прозорість умов
3.5
Зручність повернення
4.5

від 1000 до 50000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 365 днів

Термін

від 1.2 до 2.0% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1.2% в день
від 2.0% в день

Кредит:

1000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.2% в день

Переплата:

36 грн

Разом:

1036 грн

Кредит:

1000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

2.0% в день

Переплата:

36 грн

Разом:

1036 грн
Умови кредиту в ПриватБанк
arrow
Сума кредиту:
від 1000 до 50000 грн
Процентна ставка:
від 1.2 до 2.0%
Термін:
від 3 до 365 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
20 минут
Форма видачі:
Вік позичальника:
від 21 до 65 років
Офіційний сайт ПриватБанк:
Яку суму можна отримати в Privatbank?
arrow

В Privatbank сума кредиту від 1000 - 50000 грн.

Який відсоток за кредитом в ПриватБанк?
arrow

Мінімальна ставка в ПриватБанк - 1.2%, а максимальна 2.0%.

Як увійти в особистий кабінет Privatbank?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Privatbank, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті ПриватБанк, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників ПриватБанк?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 21 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у ПриватБанк?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Privatbank, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від ПриватБанк, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти ПриватБанк
arrow
Ліцензія
Лицензия НБУ: № 22 от 05.10.2011 г.
Адреса
Украина, 01001, Киев, ул. Грушевского, 1д
Телефон
+38 056 716 11 31
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
help@pb.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Умови позики в Приватбанку

Приватбанк - це найбільший український банк, який функціонує на фінансовому ринку приблизно 27 років. За цей час став провідною фінансовою організацією в країні, що підтверджує наявність 20% від усіх активів на території держави.

Третя частина вкладів громадян України знаходиться в цьому банку. Він сучасний, комп'ютеризований, включає новітні технології, які відповідають міжнародним стандартам.

Приват24 - це універсальний інтернет-банкінг, який допомагає під час усіляких швидких платежів у світі. Він дозволяє оформити карту Приватбанку онлайн. У компанії є широка лінійка продуктів, популярні з яких: депозити, кредити, всілякі виплати, оформлення кредиток, переказ коштів, лізинг.

Відгуки про кредитну картку Приватбанку

Кредитна картка «Універсальна» від ПриватБанку - це можливість отримання коштів швидко, надійно, комфортно. Можна взяти позику в банку, скористатися особистими коштами або отримати фінансову підтримку від родичів, товаришів, знайомих. Максимальна сума досягає 50 тисяч грн. Привілейований період становить 55 днів.

Скористатися кредиткою «Універсальна» можна з будь-якої точки земної кулі. З цього випливає, що вони - затребувані, широко відомі у світі. Управляти фінансами можна за допомогою інтернет-банкінгу. Карта оформляється протягом 15 хвилин, із невеликим пакетом документів. З додатковими відгуками про Приватбанк можна ознайомитися нижче. 

Олександра

Добрий день. Днями оформила універсальну картку Gold, оскільки є клієнтом банку тривалий час. Зручно, що можу знімати кошти та поповнювати карту без комісії. Приємним бонусом стало підняття кредитного ліміту до 15 тис.грн. Особливо актуально перед святами, коли потрібно купити подарунки всій сім'ї.

Борис

Доброго дня. Я великий любитель замовляти товари в інтернеті. Але викручуватись із платіжними системами, наприклад, Visa, не особливо хочеться. Я давно звик до карти «Універсальна» Приватбанку. По-перше, вона безкоштовна, немає необхідності оплачувати щомісячну комісію. По-друге, не знімаючи коштів з неї, можна отримувати хороші бонуси та мінімальний кредитний ліміт. Я залишився задоволений.

Анастасія

Хочу сказати, що кредитка Приватбанку "Універсальна» - це паличка-виручалочка. Порадував стильний дизайн, хороша програма лояльності, можливість здійснювати платежі завжди. Не потрібно бігти до найближчого відділення, поповнювати термінал, вистоювати довгі черги. Все можна зробити через онлайн-банкінг з мінімальними витратами, хорошим лімітом.

Максим

Є клієнтом Приватбанку понад 5 років. За цей час не було жодних нарікань, усе чітко. Сподобалося, що запропонували оформити іменну картку Голд «Універсальна». Тепер у мене є особистий банкір, до якого можу звертатися з будь-яких питань фінансового характеру. Додатково з мінімальної суми збільшили кредитний ліміт до 20 тис.грн.

Переваги та недоліки карти Універсальна

Кредитна карта Приватбанку дає клієнтам беззаперечні переваги:

 • ● кредитний ліміт до 50 тис.грн .;
 • ● пільговий період на використання коштів - 55 днів;
 • ● 7% річних за невикористані особисті кошти протягом 365 днів;
 • ● оформлення без довідок про доходи, інших документів;
 • ● оплачувати покупки частинами, без ліміту;
 • ● використовувати зручний інтернет-банкінг з будь-якого смартфону, гаджету;
 • ● підбирати усілякі варіанти страховок;
 • ● отримувати знижки в магазинах-партнерах.

 

Приватбанк

До недоліків можна віднести неспроможність керувати віддалено кредитними й особистими коштами через недостатню інформацію. За додатковими відомостями можна звернутися до співробітників банку чи оформити кредитку через інтернет.

Умови оформлення та властивості карти Універсальна

Кредит онлайн від Приватбанку може отримати кожен, якщо буде дотримуватися зазначених умов банку. Оформити картку можна в мережі чи звернутись до будь-якого найближчого відділення. Процедура оформлення займає до 15 хвилин. Не потрібно вистоювати довгі черги, чекати розгляд заявки місяць-другий. Заборгованість за позиками тепер можна оплачувати онлайн, у найближчому відділенні.

Умови отримання кредитки від Приватбанку

Кожен за відсутності заборгованості в інших МФО може отримати кредитну карту «Універсальна» від зазначеного банку за таких умов:

 • ● дієздатний вік - 21 рік;
 • ● українське громадянство;
 • ● наявність документів, що підтверджують особу, ІПН;
 • ● офіційне працевлаштування - бажано;
 • ● щомісячний дохід - бажано;
 • ● довідка про доходи - вибірково.

Останні пункти необов'язкові, але впливають на картину платоспроможності особи. Співробітники банку під час встановлення кредитного ліміту будуть акцентувати увагу на додаткових документах. Позичальник самостійно вибирає - мінімальний або максимальний пакет документів надавати банку. Активувати кредитну карту з лімітом можна поруч у банкоматі, за допомогою інтернет-банкінгу, в касі відділення.

Правила використання карти Універсальна від Приватбанку 

Для картки Приватбанку, кредит на яку хоче отримати клієнт, встановлені такі умови:

 • ● щомісячна процентна ставка - 3,5%;
 • ● 5% щомісяця за використання позикових коштів;
 • ● комісія 1-4% залежно від виду коштів, які знімаються в банкоматі (особисті, кредитні);
 • ● безоплатна конвертація валюти за кордоном без ліміту;
 • ● 7% річних за особисті гроші.  

Мінімальна сума кредиту 1000 грн, максимальна - 50000 грн. За умови надання більшого пакету документів (закордонного паспорту, документу про майно чи фінансовий стан позичальника, довідки про доходи) можна отримати збільшений кредитний ліміт. Іноді на карті «Універсальна» кредитний ліміт Приватбанку досягає 75 тис.грн. Кожна заявка обговорюється індивідуально.

Процедура оформлення карти Універсальна від Приватбанку

Якщо готові оформити кредит онлайн у Приватбанку, то ознайомтеся з процесом оформлення кредитної картки «Універсальна». Він включає такі етапи:

 1. Завітати до відділення або зайти на сайт.

 2. Заповнити анкету, уважно ознайомитися з усіма пунктами.

 3. Вказати контактну, правдиву інформацію, що відповідає паспорту, ІПН.

 4. Відповісти на питання правдиво, чесно. Вся інформація перевіряється співробітниками банку, службою безпеки. Якщо будуть виявлені невідповідності, отримання кредитки Mastercard може бути відкладено.

 5. Введення персональних даних, позичальник може дізнатися суму кредитного ліміту плюс тарифи.

 6. Після заповнення договору, інформація відправляється на обробку.

 7. Якщо відомості про клієнта в таблиці були вказані правдиві, після перевірки МФО дає позитивну відповідь на отримання Приватбанк кредиту. 

Клієнти можуть не хвилюватися про збереження даних. Приватбанк веде жорстку політику щодо конфіденційності даних. Менеджери не передають інформацію стороннім людям. У крайніх випадках, наприклад, досудових розглядах (рідко), можуть передати відомості колекторам. Питання вирішуються методом діалогу.


    
 

Приватбанк

Приватбанк

Приватбанк

 

Пільговий період і причини відмови

Відсотки за кредитом від ПриватБанку не будуть нараховуватися, якщо позичальник виплатить заборгованість після закінчення 55 днів. Інакше заборгованість буде збільшуватися (від 2%). На калькуляторі можна прорахувати відсотки, ліміт. Погасити заборгованість громадянин повинен до нарахування пені. 

Як повернути кредит та що робити під час прострочення

Позикові кошти можна повернути за допомогою картки, поклавши попередньо суму з іншої картки чи поповнивши в терміналі готівкою. Заборгованість не буде збільшуватися, відсотки не будуть нараховуватися, якщо поповнення відбувається до 25 числа місяця. За умови своєчасної виплати, громадянину в подальшому зможуть збільшити ліміт.

За умови прострочення, оплата повинна бути проведена у найближчі терміни. Тарифи встановлюються МФО. При великій позиці та неможливості вчасно виплатити заборгованість - можна заздалегідь звернутися до співробітників ПБ для вирішення проблеми без нарахування пені. Надалі ліміт на використання запозичених сум можуть не збільшити. 

Контакти

«Універсальна» платіжна картка допомагає під час фінансових труднощів. За додатковою інформацією звертайтеся до співробітників банку чи телефонуйте на гарячу лінію. Менеджери вирішать питання. Часто МФО надає промокоди на покупки у партнерів. За цим можна стежити в спеціальній програмі інтернет-банкінгу.

Як отримати кредит
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 5612 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Форвард
Рейтинг: 4.62 из 5

100000 ₴

Сумма

1460 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Credit365 UA
Рейтинг: 4.5 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0.03%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Moneyveo
Рейтинг: 4.5 из 5

15000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
RocketMoney
Рейтинг: 4.75 из 5

50000 ₴

Сумма

365 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики