На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Mister Money кредит онлайн

Якість обслуговування
3.9
Швидкість обслуговування
4.2
Прозорість умов
3.6
Зручність повернення
4.6

від 100 до 5000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 1.3 до 1.9% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1.3% в день
від 1.9% в день

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.3% в день

Переплата:

3.9 грн

Разом:

103.9 грн

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.9% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Mister Money
arrow
Сума кредиту:
від 100 до 5000 грн
Процентна ставка:
від 1.3 до 1.9%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
автоматически
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт Mister Money:
Яку суму можна отримати в Mister Money?
arrow

В Mister Money сума кредиту від 100 - 5000 грн.

Який відсоток за кредитом в Містер Мані?
arrow

Мінімальна ставка в Містер Мані - 1.3%, а максимальна 1.9%.

Як увійти в особистий кабінет Mister Money?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Mister Money, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Містер Мані, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Містер Мані?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Містер Мані?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Mister Money, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Містер Мані, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Mister Money
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №885, регистрационный №13103605
Адреса
Украина, 03067, г.Киев, бульвар Вацлав Гавела, 4
Телефон
(800) 750395
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@mrmoney.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Mister Money - це фінансова організація, яка функціонує на ринку мікропозик із 2017 року. Компанія пропонує гроші в борг без довідок і документів. Позику може отримати будь-який житель України незалежно від наявності офіційного працевлаштування. Все, що потрібно для оформлення онлайн-кредиту, - мати мобільний телефон, електронну пошту та карту будь-якого українського банку.

Ліцензія ФК № 885 від 25.04.2017.

Адреса: м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4.

Номер телефону: 0 (800) 750 395. 

Час роботи онлайн-сервісу: цілодобово.

Умови кредитування у Mister Money

Кредит у компанії Містер Мані видається онлайн, в автоматичному режимі. Подати заявку може будь-який громадянин України, який відповідає таким вимогам:

● вік старше 18 і до 60 років;

● наявність паспорта громадянина України;

● відсутність активних прострочень у інших банках або мікрофінансових організаціях.

Мінімальна сума позики під час першого звернення в Містер Мані становить 100 грн, максимальна - 3000 грн. Під час повторного звернення кредит може бути збільшений до 5000 грн. Менеджери Mister Money розглядають підвищення розміру позики в індивідуальному порядку.

Відсоткова ставка в мікрофінансовій компанії Містер Мані для позичальників, які звернулися вперше, і постійних клієнтів складає 1,9% на день, 693,5% на рік. Максимальний термін кредиту - 30 днів.

Процес отримання кредиту в Mister Money

Отримати онлайн-кредит у Містер Мані дуже просто. Для цього буде потрібна реєстрація на сайті Mister Money, вхід в Особистий кабінет і заповнення анкети.

  1. У першу чергу вкажіть необхідну вам суму за допомогою кредитного калькулятора, розташованого на стартовій сторінці сайту Містер Мані.

Містер Мані

2. Вхід до Особистого кабінету Містер Мані здійснюється після вибору суми. У спеціальні рядки вам слід ввести свій телефон, електронну пошту, придумати надійний пароль і логін.

Містер Мані

3. Далі, щоб отримати онлайн-кредит в Mister Money, слід заповнити анкету, вказавши загальну інформацію про себе - прізвище, ім'я, по батькові, стать та освіту, сімейний стан, а також кількість неповнолітніх дітей.

Містер Мані

4. Після того як буде виконаний вхід в Особистий кабінет, вам буде необхідно ввести точну адресу свого проживання.

Містер Мані

5. Якщо адреса вашої прописки відрізняється від адреси фактичного проживання, обов'язково потрібно вказати детальну інформацію. Це значно підвищує шанси на отримання онлайн-позики.

Містер Мані

6. Щоб отримати онлайн-позику в компанії Містер Мані, обов'язково вкажіть усі дані про свою професійну діяльність - місце роботи та посаду, суму заробітної плати, щомісячні доходи та витрати вашої родини.

Містер Мані

7. Після того як буде виконаний вхід в Особистий кабінет Mister Money, ви заповнюєте інформацію про наявність закритих і діючих кредитів у інших мікрофінансових організаціях, а також приблизну суму наявної кредитної заборгованості.

Містер Мані

Після цього ваша заявка відправляється на розгляд. Рішення про те, чи можете ви взяти кредит онлайн у компанії, приймається дуже швидко - протягом 10-15 хвилин. Під час повторного звернення - ще швидше. Інформація про прийняте рішення буде відправлена вам на телефон у формі смс.

За умови прийняття позитивного рішення про видачу онлайн-позики, кошти зараховуються на банківську картку після того, як буде підписаний договір із компанією, який був надісланий вам на електронну пошту. Банківська картка повинна бути іменною, активною і випущеною одним із українських банків.

Для того щоб її верифікувати, вам потрібно вказати номер і код CVV, розташований на зворотному боці картки. Після цього система автоматично списує з картки суму в розмірі від 1 до 99 коп. У спеціальну графу вам слід ввести точну суму, скільки саме було списано. Картка вважається верифікованою, а списана сума повертається на ваш рахунок.

Що робити, якщо вам відмовили в Mister Money

Рішення про те, чи буде вам видана позика, в компанії приймається в автоматичному режимі. На нього впливає безліч факторів - ваш вік, місце роботи та сума заробітної плати, наявність прострочених або активних кредитів у інших банках або кредитних сервісах.

Основні причини відмови у видачі позики:

● недостовірна інформація, зазначена в анкеті, яка сприймається системою як обман;

● вік клієнта менше 18 або вище 60 років;

● наявність прострочених кредитів у інших фінансових організаціях;

● спроба отримати кредит на чужу, заблоковану або віртуальну карту.

Уся інформація про позику надійно шифрується скоринговою системою, тому оператор не може з точністю відповісти, чому позичальникові було відмовлено в отриманні кредиту.

Відсоткова ставка за умови отримання позики в Mister Money

У кредитної організації Mister Money діє фіксована процентна ставка, яка становить 1,9% за кожен день користування коштами.

Приклад розрахунку відсотків позики: при сумі кредиту 2000 грн, взятого на 10 днів, у кінці терміну необхідно буде сплатити 2380 грн. При цьому за першу добу користування позикою налічується відсоток в розмірі 30 грн незалежно від його суми.

Компанія регулярно пропонує позичальникам вигідні акції та пропозиції. На даний момент діє промокод на зниження процентної ставки до 1,3% для клієнтів, які звернулися повторно.

Як погасити кредит у Mister Money

Кредит можна погасити кількома способами. Кожен клієнт вибирає варіант, що підходить:

● відвідайте Особистий кабінет і оплатіть позику з банківської картки - не обов'язково вашої, але на її балансі повинна бути необхідна сума;

● кредит можна сплатити в будь-якому банківському відділенні;

● за допомогою терміналу самообслуговування за реквізитами;

● за допомогою інтернет-банкінгу.

Оплачуючи позику, враховуйте, що переказ через банківське відділення зараховується на рахунок компанії протягом 3 днів. Тому, щоб не виникло прострочення, оплату найкраще проводити заздалегідь. В протилежному випадку процентна ставка буде підвищена до 3% за кожен день використання грошових коштів.

Якщо у вас на даний момент відсутня фінансова можливість сплатити кредит, ви завжди можете оформити пролонгацію та продовжити терміни виплати. Клієнти Mister Money, відгуки яких найчастіше позитивні, підкреслюють, що функція пролонгації з'являється в Особистому кабінеті за 5 днів до закінчення терміну кредиту.

За умови її оформлення вам буде потрібно сплатити всі нараховані відсотки за період користування грошовими коштами. Після цього термін виплати автоматично продовжується на той самий строк, на який ви оформляли фінансову допомогу спочатку.

Якщо позичальник ухиляється від сплати нарахованих відсотків у зазначений термін, не оформляє пролонгацію і не зв'язується з операторами компанії для вирішення питання про заборгованість, організація має право передати заборгованість. У такому випадку з боржником зв'яжуться колектори або ж буде розпочато судовий розгляд.

Плюси та мінуси компанії Mister Money

Позитивні відгуки позичальників підтверджують популярність компанії на ринку мікрокредитів. Основні плюси:

  1. Зручність і простота заповнення анкети та подачі заявки.

  2. Відсутність дзвінків рідним, знайомим і колегам з боку менеджерів компанії.

  3. Немає необхідності в офіційному працевлаштуванні.

  4. Високий відсоток схвалень за заявками.

  5. Можливість оформлення пролонгації заборгованості.

МФО Містер Мані - це популярна мікрофінансова організація, яка пропонує строкову грошову допомогу терміном на 30 днів. Відмінні риси компанії: цілодобово працює сервіс, швидке оформлення заявок і прийняття рішень, моментальне зарахування грошей на картку та можливість вибрати з кількох варіантів його оплати.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 3164 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Е-Гроши
Рейтинг: 4.5 из 5

20000 ₴

Сумма

31 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Pozichka
Рейтинг: 4.25 из 5

15000 ₴

Сумма

70 дней

Срок

1.75%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики