На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Miloan кредит онлайн

Якість обслуговування
4.6
Швидкість обслуговування
4.9
Прозорість умов
4.5
Зручність повернення
4.8

від 100 до 3000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 0.01 до 1.5% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.01% в день
від 1.5% в день

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.01% в день

Переплата:

0.03 грн

Разом:

100.03 грн

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.5% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Miloan
arrow
Сума кредиту:
від 100 до 3000 грн
Процентна ставка:
від 0.01 до 1.5%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
автоматически
Вік позичальника:
від 20 до 70 років
Офіційний сайт Miloan:
Яку суму можна отримати в Miloan?
arrow

В Miloan сума кредиту від 100 - 3000 грн.

Який відсоток за кредитом в Мілоан?
arrow

Мінімальна ставка в Мілоан - 0.01%, а максимальна 1.5%.

Як увійти в особистий кабінет Miloan?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Miloan, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Мілоан, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Мілоан?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 20 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Мілоан?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Miloan, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Мілоан, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Miloan
arrow
Ліцензія
Лицензия №2843 от 10.11.2016, регистрационный № 16103409 от 14.07.2016
Адреса
Украина, Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12
Телефон
38 044 337 36 67
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@miloan.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Перший кредит безкоштовно під 0,01%.

Компанія «Miloan» спеціалізується на видачі онлайн-позик фізичним особам. На українському ринку вона представлена з 2016 року. Сьогодні це успішна організація з численною клієнтською базою, яка визнана лідером у сегменті мікрокредитування.

У «Miloan» взяти кредит, дійсно, просто та швидко. Від моменту подачі заявки і до надходження грошей на карту проходить усього 15 хвилин. Для отримання коштів не потрібно відвідувати офіс компанії. Угода укладається в режимі онлайн цілодобово.

Діяльність мікрофінансової організації абсолютно законна та здійснюється на підставі ліцензії № 2843 від 10.11.2016 р.

 • ● Номер телефону колл-центру +38 044 337 36 67. Час роботи - з 8.00 до 20.00 по буднях.
 • ● Офіційний сайт в інтернеті - miloan.ua.
 • ● Адреса головного офісу: Україна, Київ, вул. В'ячеслава Чорновола, 12.

Умови кредитування у Miloan

Фінансова підтримка може знадобитися в будь-який момент. Наприклад, потрібно терміново оплатити комунальні послуги або внести плату за навчання, придбати дорогі медикаменти або просто дожити до зарплати. У «Мілоан» не питають, навіщо потрібні гроші. Їх просто видають. І роблять це дуже швидко. Позика не має цільового призначення, тому клієнта ніяк не обмежують у використанні коштів.

Взяти кредит в цій установі можна на таких умовах:

 • ● мінімальна сума - 500 гривень, а максимальна - 15 000 грн.;
 • ● під час першого звернення доступний ліміт до 12 000 гривень;
 • ● позику потрібно погасити протягом одного місяця;
 • ● перший кредит надається під 0,01% на день і це не обман, а реальна пропозиція від МФО «Мілоан" (це чудовий маркетинговий хід для розширення клієнтської бази),
 • ● стандартна процентна ставка 1,2-1,9% річних.

Усі параметри угоди відображені в кредитному договорі. Перш ніж поставити підпис на документі, прочитайте його повністю та розрахуйте переплату. Швидко визначте вартість позики можна за допомогою онлайн-калькулятора, який розміщений на головній сторінці сайту «Мілоан». Чим швидше позичальник поверне борг, тим менше відсотків заплатить.

Якщо виникли складнощі з поверненням кредиту, потрібно відразу про це повідомити співробітникам компанії. Не чекайте, поки до вас прийдуть колектори. Але і боятися їх не варто. Ніхто вам не загрожуватиме і не застосовуватиме фізичне насильство. Навпаки, запропонують вигідну реструктуризацію. Можливо, навіть часткове списання заборгованості.

Оформити кредит в «Мілоан» можуть не тільки наймані співробітники, але і підприємці, студенти, непрацюючі пенсіонери та самозайняті особи. Головне, щоб вік заявника був від 18 до 70 років. Наявність українського громадянства і постійної реєстрації в країні також обов'язкові умовами.

Не стане приводом для відмови відсутність офіційного місця роботи та негативна кредитна історія. Якщо прострочення вже погашене, то проблем зі схваленням онлайн-заявки не виникне.

Процес отримання кредиту в Miloan

Усі етапи операції виконуються через особистий кабінет. Доступ до нього позичальник отримує під час заповнення анкети. Щоб оформити кредит у «Мілоан», потрібно виконати такі дії:

 1. На головній сторінці сайту натиснути кнопку «Отримати гроші».

Мілоан

2. Вказати ПІБ, ІПН і задати пароль, за допомогою якого можна виконати на сайті Мілоан вхід в особистий кабінет. Персональні дані потрібно вводити українською мовою.

Мілоан

3. Підтвердити анкету за допомогою пароля з смс-повідомлення.

Мілоан

4. Вказати паспортні дані, дату народження, освіту та сімейний стан.

Мілоан

5. Повідомити адресу реєстрації та фактичного проживання.

Мілоан

6. Повідомити відомості про роботодавця та вказати щомісячний дохід.

Мілоан

7. Внести дані карти для зарахування кредитних коштів.

Мілоан

 1. Прикріпити скани паспорту та фото з ним у руках.

 2. Протягом 15 хвилин отримати відповідь по заявці.

 3. Перейти в особистий кабінет і ознайомитися з умовами кредитного договору. Якщо вони вас влаштовують - підписати угоду цифровим паролем із смс-повідомлення.

 4. Надходження грошового переказу на карту.

На цьому онлайн-угода вважається завершеною. Анкету потрібно заповнювати тільки українською мовою. У протилежному випадку система не приймає дані. Подати заявку можна в будь-який час. Компанія їх розглядає в автоматичному режимі 24 години на добу. Для оформлення кредиту потрібен цивільний паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і банківська карта. Довідка про доходи не вимагається. Не потрібн і фінансовий поручитель.

Способи отримання кредиту в Miloan

Грошові кошти мікрофінансова організація зараховує на платіжні картки Visa чи MasterCard. Вони повинні бути іменними, залишок на рахунку - не менше однієї гривні. Саме таку суму тимчасово заблокують у ході верифікації карти.

Для отримання позики можна використовувати дебетові та кредитні картки. Але перший варіант краще. За переведення в готівку коштів не стягується висока комісія, яка встановлена за кредитками. Кредитні кошти позичальник може зняти в банкоматі або використовувати картку для розрахунків у торговельній мережі.

Що робити, якщо вам відмовили в Miloan

Рівень схвалення заявок на позику в «Мілоан» значно вищий, ніж у банку, але не дорівнює 100%. Відмовити в кредитуванні можуть з таких причин:

 • ● допущені помилки в анкеті;
 • ● є активні прострочення;
 • ● наявність судимості;
 • ● підозра в шахрайстві;
 • ● високий рівень закредитованості.

Користувач може повторно звернутися в «Мілоан» за отриманням онлайн-позики. Можлива дата подачі визначається в індивідуальному порядку. На електронну пошту компанія надсилає лист клієнту, в якому і вказується прийнятний строк повторного звернення.

Відсоткова ставка за умови отримання позики в Miloan

Під час вибору кредиту клієнт у першу чергу враховує його вартість. Ніхто не хоче платити зайві відсотки.

Нові позичальники в «Мілоан» отримують пільговий кредит під 0,01% на день. Мінімальна ставка для діючих клієнтів 1,2% на день а максимальна - 1,9%. Її визначають з урахуванням кредитного рейтингу клієнта, суми позики, яку посять. Користувачі, які своєчасно виконують боргові зобов'язання, можуть розраховувати на мінімальну процентну ставку.

У рамках акційних пропозицій для постійних клієнтів компанія розсилає їм промокоди. Розмір знижки на новий кредит у «Мілоан» визначається індивідуально.

Як погасити кредит у Miloan

У підписаному договорі чітко вказані терміни погашення заборгованості. Щоб не псувати свою кредитну історію і не сплачувати штраф, вносити платежі слід вчасно. А ще краще - за кілька днів до кінцевої дати, щоб кошти дійшли без затримок.

Найпростіший і швидкий спосіб погашення - онлайн-оплата банківською картою на сайті Miloan. Для цього навіть не потрібен вхід в особистий кабінет:

 1. На головній сторінці порталу необхідно клікнути на кнопку «Сплатити кредит».

Мілоан

2.Вказати номер договору.

Мілоан

 1. Внести дані банківської картки.

 2. Підтвердити операцію смс-паролем.

Крім цього, клієнт може внести готівку в платіжних терміналах Приватбанку або виконати безготівковий платіж в онлайн-банкінгу «Приват24». Реквізити для здійснення платежу вказані в особистому кабінеті та кредитному договорі. У призначенні операції вказується номер договору, ПІБ позичальника та його ідентифікаційний код. Перш ніж підтвердити операцію, слід уважно перевірити всі реквізити. Відповідальність за достовірність несе саме платник, а не касир.

Плюси та мінуси компанії Miloan

Ця фінансова організація має позитивну репутацію та тисячі вдячних клієнтів. Про процес отримання кредиту в «Мілоан» відгуки позитивні. Позичальники відзначають такі переваги:

 • ● оформлення онлайн-позики проводиться без витрат для клієнта, не потрібно сплачувати страховку чи комісію за видачу коштів;
 • ● клієнт платить відсотки тільки за фактичний термін користування позиковими засобами;
 • ● в анкеті не потрібно вказувати контакти родичів та інформувати їх про свої проблеми;
 • ● не потрібно підтверджувати доходи документально;
 • ● видача коштів здійснюється цілодобово;
 • ● постійним клієнтам надають кредити під мінімальний відсоток.

Мінусів у роботі установи немає. На сайті детально вказана інформація про тарифи, процес видачі коштів. Умови договору прозорі та зрозумілі.

На відміну від конкурентів, «Мілоан» видає велику суму навіть під час першого звернення. Переплата для нових клієнтів практично дорівнює нулю, головне, вчасно повернути борг.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 7970 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Vashagotivochka.ua
Рейтинг: 4.88 из 5

7000 ₴

Сумма

16 дней

Срок

0.1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
CashUp
Рейтинг: 4.5 из 5

7000 ₴

Сумма

65 дней

Срок

0.4%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики