На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Головна - Кредитні пропозиції

- Компаньон Финанс

Компаньон Финанс кредит онлайн

Якість обслуговування
4.9
Швидкість обслуговування
4.3
Прозорість умов
4.3
Зручність повернення
4.9

від 3000 до 15000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 180 днів

Термін

від 0.01 до 1% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.01% в день
від 1% в день

Кредит:

3000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.01% в день

Переплата:

0.9 грн

Разом:

3000.9 грн

Кредит:

3000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Компаньон Финанс
arrow
Сума кредиту:
від 3000 до 15000 грн
Процентна ставка:
від 0.01 до 1%
Термін:
від 3 до 180 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
15 минут
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт Компаньон Финанс:
Яку суму можна отримати в KF?
arrow

В KF сума кредиту від 3000 - 15000 грн.

Який відсоток за кредитом в Компаньйон Фінанс?
arrow

Мінімальна ставка в Компаньйон Фінанс - 0.01%, а максимальна 1%.

Як увійти в особистий кабінет KF?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет KF, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Компаньйон Фінанс, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Компаньйон Фінанс?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Компаньйон Фінанс?
arrow

1. Щоб отримати кредит у KF, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Компаньйон Фінанс, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Компаньон Финанс
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №1018 от 11.04.18 Лицензия Нацкомфинуслуг, Распоряжение от 03.05.18 №691
Адреса
Украина, 04080, г.Киев, ул. Вадима Гетьмана, дом 6А, офис 602
Телефон
(050) 396-00-48, (073) 001-47-86, (067) 690-89-42, 0(800) 300-088
Графік роботи
с 9-00 до 20-00 в будние дни, с 10-00 до 18-00 – в выходные
E-mail
отсутствует
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Умови кредитування в Компаньйон Фінанс

Подати заявку на позику в Компаньйон Фінанс може будь-який громадянин України, який відповідає таким вимогам:

● досяг 18-річного віку і до 65 років;

● проживає на території України;

● має при собі посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний код;

● має активну банківську карту банку України;

● має мобільний телефон.

Відсоткова ставка фіксована - 1,99% на добу, 726% за 12 місяців, що вважається одним з кращих показників на ринку мікропозик. Перший займ оформляється на суму від 1000 грн до 4000 грн, часові терміни для повернення кредиту - 30 календарних днів.

Відповідно, за умови оформлення позики на суму 1000 грн в KF, її оплата проводиться в сумі 1293,50 грн.

Повторний кредит може бути збільшений до 15 000 грн. Для залучення і зручності нових клієнтів Компаньйон Фінанс пропонує оформити першу позику на пільгових умовах - під 0,1%. Тривалість пільгового періоду становить 15 днів. 

Онлайн-кредит на карту можна оформити цілодобово, сервіс працює вночі, у вихідні та святкові дні.

Процес отримання кредиту в Компаньйон Фінанс

Оформити заявку на кредит дуже просто, все, що для цього потрібно - швидка реєстрація на сайті kf.ua , вхід в особистий кабінет і введення актуальної інформації. Отримання позики виконується за кілька кроків.

  1. У першу чергу введіть  суму, що цікавить вас, у спеціальну рядок - система автоматично розрахує процентну ставку, розмір переплати та суму позики, що повертається .

Компаньон Финанс

2.Для того щоб створити і увійти в Особистий кабінет Компаньйон Фінанс, введіть в спеціальне поле номер свого мобільного телефону. На нього прийде смс з унікальною цифровою комбінацією, яку необхідно ввести.

Компаньон Финанс

3. Після введення коду система запропонує створити Особистий кабінет . Для цього на сайті потрібно ввести свої паспортні дані та надійний пароль, за яким в подальшому буде відбуватися вхід в Особистий кабінет. Внизу сторінки обов'язково потрібно поставити відмітку напроти пункту «З умовами кредитування ознайомлений» - вхід в Компаньйон Фінанс виконується тільки після того, як ви це зробите.

Компаньон Финанс

4. Компаньйон Фінанс - це не банк , де для отримання кредиту потрібна довідка з місця роботи і ще безліч інших документів. Щоб створити Особистий кабінет і отримати позику, цілком достатньо ввести в спеціальне поле свою електронну пошту й індивідуальний податковий номер.

Компаньон Финанс

  1. Далі анкета пропонує позичальникові ввести всі необхідні дані - попереднє прізвище (якщо є), додатковий номер телефону, стать і точну дату народження, а також серію, номер паспорту і відскановане фото з першої сторінки.

Компаньон Финанс

Після паспортних даних та адреси проживання (якщо вона не збігається з адресою прописки, то вказується і вона), введених на сайті KF , ви вносите інформацію про місце своєї роботи. Обов'язково вказуються такі дані - юридична адреса компанії, в якій ви працюєте, ваша посада і номер робочого телефону.

Після цього система KF пропонує вам вказати прізвище, ім'я, по батькові та телефон людини, яка вас знає і може підтвердити будь-яку інформацію про вас. Це може бути співробітник, родич, друг. Представники мікрофінансової компанії Компаньйон Фінанс можуть зв'язатися із зазначеною людиною для уточнення будь-яких даних.

Для того щоб отримати онлайн-позику в Компаньйон Фінанс, вам обов'язково потрібна веб-камера - отримання кредиту можливе тільки після того, як ви завантажили своє фото з паспортом у руках. Документ потрібно тримати розгорнутим, біля особи. Додатково для отримання онлайн-кредиту потрібно завантажити відскановані фото всіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду.

Наступний етап оформлення кредиту в Компаньйон Фінанс - верифікація банківської карти. Вона повинна бути діючою, випущеною одним із банків України та мати баланс більше 1 грн. У спеціальне поле ви вводите всі дані своєї карти, після чого система автоматично списує з неї суму до 1 грн. В окремому «віконці» ви повинні вказати точно, скільки було списано. Це підтвердить, що картка ваша.

На цьому вхід в Компаньйон Фінанс і реєстрація закінчені, і ваша заявка на позику надходить в обробку. Про її результати ви будете проінформовані за допомогою телефонного дзвінка від менеджера компанії, повідомлення на телефон або електронну пошту.

Рішення в Компаньйон Фінанс приймається дуже швидко - до 15 хвилин під час першого звернення і до 5 хвилин під час повторного. Якщо заявка була схвалена, на вашу електронну пошту висилається онлайн-договір , який потрібно підписати. Після цього протягом 2-5 хвилин гроші зараховуються на вашу банківську картку.

Способи отримання кредиту в Компаньйон Фінанс

Мікрокредит в організації видається двома способами - позичальник може отримати гроші готівкою в будь-якому з 150 відділень компанії або ж у режимі онлайн, безпосередньо на банківську карту.

Кожен відвідувач сайту може самостійно вибрати найбільш зручний для нього спосіб отримання фінансової допомоги. Під час зверненні до відділення не потрібно заповнювати ніякі заявки або ж надавати документи. Якщо рішення про видачу грошей позитивне, ви відразу ж можете отримати готівку в менеджера компанії.

Що робити, якщо вам відмовили в Компаньйон Фінанс

Часто у споживачів, які звертаються в мікрокредітну організацію KF, виникає питання, чому під час звернення за кредитом вони отримали відмову. При цьому у них чиста кредитна історія, відсутній борг в банках та інших фінансових організаціях, відповідний вік і рівень доходу.

Причин відмови в отриманні онлайн-позики може бути кілька:

● ви допустили описку під час введення своїх даних;

● ваша банківська карта неактивна або ж на ній відсутня необхідна для верифікації сума (зазвичай 1 грн.);

● у вас є активні кредитні заборгованості в банках та інших фінансових організаціях;

● ви ввели заздалегідь неправдиві дані (наприклад, про розмір заробітної плати);

● ви не змогли завантажити в Особистому кабінеті відскановані фото паспорту та ідентифікаційного коду;

● представник Компаньйон Фінанс не зміг додзвонитися до вас або людини, вказаної вами в анкеті.

Під час повторного звернення в KF причина відмови може бути пов'язана з тим, що система ще не оновилася після погашення вами попередньої позики .

Відсоткова ставка ід час отримання позики в Компаньйон Фінанс

Відсоткова ставка в компанії залежить від того, в перший раз ви отримуєте кредит чиє постійним позичальником. На сайті діє нова програма лояльності під назвою «Більше бери - менше плати». Чим більше у вас успішних звернень, тим меншою буде відсоткова ставка.

  1. Перше звернення - процентна ставка на 15 днів 0,01%, за умови пролонгації становить 1,99%. Доступна сума 1000-4000 грн.

  2. Друге і третє звернення - процентна ставка 1,75%, пролонгація 1,75%. Доступна сума від 1000 до 15000 грн.

  3. Наступні звернення - процентна ставка 1,59%, пролонгація 1,59%. Доступна сума 1000-15000 грн.

  4. Лояльний рівень - оформляється для постійних клієнтів і надає знижену процентну ставку на кредит і пролонгацію - вона складає всього 1,39%.

Компанія регулярно пропонує своїм позичальникам різні акції та знижки. Використовуючи актуальний промокод, можна отримати кредит з пільговою кредитною ставкою або ж на інших вигідних умовах.

Також на сайті діє спеціальна програма «Клуб друзів». Розкажіть знайомим, родичам і друзям про компанію - за кожного, хто за вашою порадою оформить кредит , ви отримаєте 200 грн.

Як погасити кредит в Компаньйон Фінанс

Компанія надає позичальникові можливість сплатити кредит кількома способами, серед яких він зможе вибрати найбільш зручний для себе:

● безпосередньо на сайті, в Особистому кабінеті, за допомогою банківської картки;

● у відділеннях мікрофінансової організації, розташованих у вашому місті;

● у будь-якому банківському відділенні;

● за допомогою будь-якого терміналу самообслуговування.

Якщо позичальник ухиляється від виплати своєї заборгованості та порушує встановлені терміни оплати, процентна ставка за його позикою збільшується до 2,5% за кожну добу фінансового прострочення. Організація залишає за собою право вибирати один із способів повернення коштів - колектори чи судовий розгляд.

Якщо ж на даний момент у вас немає фінансової можливості сплатити кредит, не варто впадати у відчай. Щоб не виникло прострочення, ви завжди можете оформити пролонгацію. Робиться це в вашому Особистому кабінеті. При цьому ви оплачуєте всі відсотки, накопичені за період користування фінансовими коштами, і отримуєте нову дату сплати тіла кредиту.

Плюси і мінуси компанії Компаньйон Фінанс

Перед тим як оформити позику, ознайомтеся з відгуками про Компаньйон Фінанс та інших організації, що займаються онлайн - кредитуванням .

Основні особливості KF:

Особливість

Перевага

Оформлення позики онлайн

Для отримання фінансової допомоги не потрібно виходити з дому. Все, що потрібно, - доступ до інтернету.

Зручність отримання кредиту

Ви можете отримати кредит у відділенні Компаньйон Фінанс або на онлайн на карту.

Швидкість обробки заявки

Для прийняття рішення за вашою заявкою про позику потрібно не більше 15 хвилин, для повторного звернення - 2-3 хвилини.

Пролонгація

Компанія надає позичальнику можливість продовжити термін виплати кредиту без нарахування штрафних санкцій та пені.

Перше звернення

Під час першого звернення за позикою процентна ставка складає всього 0,1%.

Оплата позики

Позичальник може скористатися різними способами погашення кредиту - онлайн з карти, в банку чи терміналі.

"Гаряча лінія"

Якщо у вас виникли питання щодо позик, «Гаряча лінія» Компаньйон Фінанс готова відповісти на них цілодобово.

Компаньйон Фінанс - це одна з найбільших мікрофінансових організацій України, що надає своїм позичальникам вигідні, прозорі умови для отримання термінової фінансової допомоги. Для зручності споживачів існує кілька способів отримання та оплати кредиту, можливість пролонгувати його в будь-який момент, легкість і простота оформлення заявки на отримання грошей.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 4464 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
CCLoan UA
Рейтинг: 4.78 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
ШвидкоГроші UA
Рейтинг: 4.7 из 5

30000 ₴

Сумма

140 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики