На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Качай Гроші кредит онлайн

Якість обслуговування
4.9
Швидкість обслуговування
4.3
Прозорість умов
4.3
Зручність повернення
4.9

від 500 до 10000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 0.01 до 1.5% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.01% в день
від 1.5% в день

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.01% в день

Переплата:

0.15 грн

Разом:

500.15 грн

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.5% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Качай Гроші
arrow
Сума кредиту:
від 500 до 10000 грн
Процентна ставка:
від 0.01 до 1.5%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
10 минут
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт Качай Гроші:
Яку суму можна отримати в kachay?
arrow

В kachay сума кредиту від 500 - 10000 грн.

Який відсоток за кредитом в Качай Гроші?
arrow

Мінімальна ставка в Качай Гроші - 0.01%, а максимальна 1.5%.

Як увійти в особистий кабінет kachay?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет kachay, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Качай Гроші, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Качай Гроші?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Качай Гроші?
arrow

1. Щоб отримати кредит у kachay, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Качай Гроші, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Качай Гроші
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК № 999 от 15.03.2018
Адреса
Украина, 04050, Киев, ВУЛИЦЯ ІЛЛЄНКА ЮРІЯ будинок 18Б, офіс 204.
Телефон
(044) 337 67 27
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
info@kachay.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Умови кредитування в Качай гроші

Кредити в МФО Качай гроші видаються на прозорих умовах, комфортних для клієнта. Процентна ставка - фіксована, в розмірі 2% щодня на період користування позикою.

Кредити в онлайн-режимі на карту видаються на суму від 500 до 7000 грн. Взяти кредит можна на термін 5-30 діб. При цьому за умови своєчасного погашення або пролонгації позики ніяких переплат у клієнта не виникне. У разі коли під час проведення грошових транзакцій клієнт виявляє переплати або недостачу, то це свідчить про додаткові комісії, що стягуються банком.

Взяти кредит можуть громадяни України віком від 18 до 65 років. Для того щоб оформити договір, потрібно вказати особисту та контактну інформацію, паспортні дані та верифікувати банківську карту.

Якщо кредит прострочений, чи не виплачений або зобов'язання позичальником не виконувалися навмисно, то МФО Качай гроші має право почати процес стягнення заборгованості. Крім того, справа може бути передана третім особам, тому до вирішення питання можуть бути підключені колектори. Їх безпосереднім завданням є робота з позичальником, який проштрафився,  з метою стягнення суми заборгованості. Однак вони діють в рамках правового поля та діють відповідно до положень, що вказані у відповідному розділі законодавства.

У разі коли початковою метою ненадійного позичальника був обман організації, то сума позики з відсотками буде стягнена в судовому порядку. Добропорядні позичальники, які просто потрапили в несприятливу фінансову ситуацію, за умови контакту та співпраці з МФО Качай гроші, отримають альтернативні шляхи виходу з ситуації. Наприклад, продовження терміну.

Процес отримання кредиту в Качай гроші

Отримати кредит в МФО Качай гроші можна, пройшовши такі кроки:

⮚ Перейти на офіційний сайт компанії, де здійснюється реєстрація нових клієнтів.

Качай гроші

⮚ Процедура реєстрації не є складною, тут потрібно тільки послідовно заповнити всі необхідні поля. Серед реєстраційних даних від користувача буде потрібно вказати таку інформацію: контактні та паспортні дані; рівень доходів та вид зайнятості; сімейний стан, номер телефону та адресу постійного місця проживання.

 

Качай гроші

⮚ Важливий етап - ідентифікація особистості нового позичальника, для чого Качай гроші зажадає вказати достовірні дані ідентифікаційного коду та паспорту.

Качай гроші

⮚ Заключний етап реєстрації - перевірка та прив'язка банківської карти до профілю. Для цього передбачена спеціальна процедура, в процесі якої на карті на незначний час буде заблокована сума до 1 грн. Для підтвердження операції потрібно вказати код, який прийде у смс на вказаний раніше телефон.

⮚ Далі можна здійснювати вхід у свій особистий кабінет на сайті Качай гроші та починати оформлення кредиту. Допомогти в цьому може спеціальний кредитний калькулятор, який містить усі необхідні дані.

Качай гроші

 

⮚ Підібравши необхідні умови, можна залишити заявку. Якщо є бонусний промокод, то його вводять безпосередньо перед подачею заявки.

⮚ Електронний договір укладається після підтвердження заявки компанією Качай гроші, та кошти в найкоротший термін надходять на карту позичальника.

Слід пам'ятати, що дані, які  вводяться, повинні бути достовірними, у протилежному випадку позичальник може бути запідозрений в обмані, і до нього можуть бути застосовані штрафні санкції.

Способи отримання кредиту в Качай гроші

Отримати позику можна через особистий кабінет або ж завітавши до офісу. На даний момент Качай гроші має офіс лише в Києві, переважно діяльність ведеться онлайн.

Незалежно від того, вирішив клієнт подати заявку на кредит через особистий кабінет або ж у офісі, умови кредитування та співпраці будуть однаковими. За умови схвалення онлайн-заявки, гроші протягом декількох хвилин зараховуються на зазначену картку. У відділенні заявка також швидко оформляється і схвалюється, гроші видаються готівкою у повному обсязі.

Відсоткова ставка при отриманні позики в Качай гроші

Відсоткова ставка в МФО Качай гроші може зменшуватися або ж збільшуватися в різних ситуаціях, що переважно визначається платіжною дисципліною клієнта.

Стандартна відсоткова ставка становить 2% для позик на суму в 4000 грн. чи менше. При більших за сумою позиках ставка починає знижуватися аж до значення 1,3%, коли позика береться на 7000 грн. Але така сума в МФО Качай гроші доступна тим клієнтам, хто вже брав і своєчасно погашав шість позик.

Якщо допущено прострочення, то може бути стягнена разова комісія у розмірі 10 або 15% залежно від статусу клієнта. Рекомендується не допускати прострочень, а коли стає ясно, що вкластися у надані терміни не вдасться, то буде краще заздалегідь повідомити про це компанію.

Для нових клієнтів, які беруть позику вперше, діє акційна пропозиція, що дозволяє взяти в борг під 0,01% на день. Така процентна ставка діє до моменту повернення кредиту або до першої пролонгації. Після пролонгації процентна ставка на акційний кредит нараховується за стандартом.

Як погасити кредит у Качай гроші

Для того щоб повернути кредит в МФО Качай гроші, пропонується три варіанти дій:

1) В онлайн-режимі, попередньо здійснивши вхід в особистий кабінет Качай гроші. Тут за допомогою вбудованого сервісу інтернет-платежів швидко та без комісій можна виплатити всю суму.

2) Здійснити оплату також можна через термінал ПриватБанку, при цьому велика мережа платіжного обладнання дає можливість не відвідувати сам банк. Оплата боргу проводиться через категорію «інші послуги», а потім у переліку функцій слід вибрати МФО Качай гроші. Для правильної ідентифікації користувача необхідно ввести у відповідне поле особистий ідентифікаційний код або ж номер кредитного договору. Оплата проводиться готівкою або безпосередньо з банківської карти.

3) Також виплатити позику або відсотки за нею можна через банківський переказ. Необхідні реквізити та інструкцію щодо здійснення подібного роду операції можна знайти на сайті компанії kachay.com.ua.

Слід пам'ятати, що Качай гроші дає можливість не тільки виплачувати заборгованість достроково, але також погашати борг частинами. Крім того, є функція пролонгації, за допомогою якої можна збільшити термін користування позикою, сплативши тільки суму накопичених відсотків. Важливим моментом є те, що в Качай гроші пролонгація здійснюється на таку кількість днів, на яку спочатку і була отримана позика. За весь період кредитування та користування договором є не більше десяти пролонгацій.

Плюси та мінуси компанії Качай гроші

Співпраця з МФО має безліч плюсів, на підтвердження чого говорять і численні відгуки про Качай гроші.

До переваг кредитування в цій компанії можна віднести такі пункти:

✔ Можливість отримання кредиту з мінімальним набором документів і вимог.

✔ Усі дії здійснюються оперативно, а умови вельми комфортні для клієнтів.

✔ Можливість співпрацювати з Качай гроші через інтернет, що забезпечує високу швидкість виконання всіх операцій з оформлення заявки, підписання договору та грошових операцій.

✔ Користувачам не потрібно мати поручителів або залишати заставу, ніяких специфічних вимог також не висувається.

✔ Звертатися в Качай гроші можна цілодобово, отримуючи позику на будь-яку потребу.

Серед недоліків можна виділити тільки єдиний момент, який пов'язаний із вельми низьким лімітом на суми, які видаються. Більше 7000 грн в Качай гроші отримати не можливо, що для деяких клієнтів може бути незручністю. Загалом це відмінний спосіб для початківців взяти безвідсотковий кредит з можливістю продовження та приємними бонусами від програми лояльності для постійних учасників.

 

Служба поддержки

Телефон: (044) 337 67 27

Время работы

  • ПН-ПТ: С 8:00 ДО 20:00
  • СБ-ВС: С 10:00 ДО 16:00
Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 2553 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
ФКС
Рейтинг: 4.78 из 5

100000 ₴

Сумма

29 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
MegaGroshi
Рейтинг: 4.88 из 5

14950 ₴

Сумма

27 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики