На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Грошик кредит онлайн

Якість обслуговування
4.6
Швидкість обслуговування
4.9
Прозорість умов
4.5
Зручність повернення
4.8

від 500 до 14900 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 1.2 до 1.6% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1.2% в день
від 1.6% в день

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.2% в день

Переплата:

18 грн

Разом:

518 грн

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.6% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Грошик
arrow
Сума кредиту:
від 500 до 14900 грн
Процентна ставка:
від 1.2 до 1.6%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
3-5 минут
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт Грошик:
Яку суму можна отримати в Groshik?
arrow

В Groshik сума кредиту від 500 - 14900 грн.

Який відсоток за кредитом в Грошик?
arrow

Мінімальна ставка в Грошик - 1.2%, а максимальна 1.6%.

Як увійти в особистий кабінет Groshik?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Groshik, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Грошик, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Грошик?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Грошик?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Groshik, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Грошик, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Грошик
arrow
Ліцензія
Лицензия №1718 от 16.05.2017 г.
Адреса
Украина, 01033 г. Киев, ул. Шота Руставели, дом 44, офис 104
Телефон
0 800 330 525
Графік роботи
с 08:00 до 22:00 - без выходных
Выдача и погашение кредитов – круглосуточно, без выходных
E-mail
info@groshik.com
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Умови кредитування в Грошик

У разі якщо кредит оплачується через особистий кабінет онлайн, то компанія не стягує жодних комісій. Якщо клієнтом була виявлена переплата, це означає, що банк клієнта стягує додаткові збори за проведення транзакцій онлайн.

У МФО Грошик можна отримати позику на суму від 500 і 5000 грн. Термін, на який оформляється позика, становить від 5 і до 30 днів. Подати заявку для отримання кредиту на карту може будь-який громадянин України, у якого є дійсні паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта. Грошик - це не банк, тому не вимагає довідок про доходи, виписок з податкових і т.д.

МФО Грошик лояльно ставиться до своїх клієнтів і надає їм кредит на максимально комфортних умовах. Навіть в умовах виникнення труднощів з оплатою позики, компанія пропонує зручні варіанти виходу з ситуації. Однак під час зіткнення зі злісними неплатниками або тими, хто навмисне не виплачує борг, компанія Groshik має право приймати відповідні до ситуації заходи. Наприклад, передати інформацію клієнта в бюро кредитних історій, також за справу можуть взятися колектори. Завдання останніх - мотивування боржника до виплати кредиту та заборгованості, що накопичилася з мінімальними для нього труднощами.

Процес отримання кредиту в Грошик

Перш ніж здійснити у Грошик вхід в особистий кабінет, потрібна реєстрація на сайті.

Для цього буде потрібно зайти на сайт groshik.com і на головній сторінці можна побачити кредитний калькулятор. Тут можна легко підібрати відповідні умови та ознайомитися з усіма нюансами.

грошик

Далі, натиснувши кнопку «отримати кредит», необхідно створити особистий кабінет і зробити вхід.

Вікно реєстрації складається з п'яти розділів. У першому з них буде потрібно вказати адресу електронної пошти, телефон, іншу контактну інформацію та загальні відомості про себе. Для переходу до наступного кроку необхідно встановити позначки на полях, позначених зірочкою, попередньо ознайомившись із їх змістом.

грошик

На наступному кроці відбувається ідентифікація особистості. Спершу на вказаний телефон приходить смс з кодом, який слід ввести у спеціальне поле. Потім вносяться паспортні дані та інформація про місце проживання.

грошик

На третьому кроці слід заповнити інформацію про своє фінансове становище. У цих та інших даних неприпустимо використовувати обман, що може спричинити проблеми як з видачею, так і з виплатою кредиту.

грошик

Четвертий крок реєстрації вимагає провести прив'язку особистої банківської карти.

грошик

Після проходження цих обов'язкових кроків клієнт може здійснити на сайті Грошик вхід у свій особистий кабінет. Тут, використовуючи кредитний калькулятор, можна залишити заявку на отримання кредиту. Після підтвердження заявки і прийому дзвінка від менеджера, кошти будуть зараховані на карту протягом декількох хвилин.

Способи отримання кредиту в Грошик

МФО Грошик надає можливість взяти кредит двома способами, а саме: безпосередньо на банківську карту онлайн або ж готівкою в представництві компанії. В обох випадках між організацією і клієнтом укладається кредитний договір, вимоги ж до клієнта і умови отримання позики ніяк не відрізняються. Всі операції онлайн та офлайн виконуються оперативно та без тяганини. На сайтіта у відділенні на рівних умовах клієнти МФО Грошик отримують і повертають кредити, а також здійснюють пролонгацію.

Відсоткова ставка за умови отримання позики в Грошик

Відсоткова ставка в МФО Грошик може бути різною та в деяких ситуаціях змінюється, причому як у більшу, так і меншу сторону. За стандартом, оформляючи позику в відділенні чи онлайн, щоденний відсоток становить 1,7%.

У разі коли було допущене прострочення, процентна ставка на прострочений кредит буде збільшена до 3%. Але для постійних, сумлінних клієнтів Groshik надає програму лояльності. Завдяки їй можна отримати кредит на більшу суму, ніж під час першого звернення, а також на більш тривалий термін. Але що найголовніше, таким учасникам нараховуються бонусні бали, які можна використовувати для отримання знижки у вигляді зниження процентної ставки. Знижка на кредит може досягати 50%, також організація іноді пропонує використовувати подарунковий промокод для отримання позики на більш вигідних умовах, наприклад, з процентною ставкою 0,01% на день.

Як погасити кредит у Грошик

Погасити кредит можна в т. ч. достроково через особистий кабінет або ж у відділенні МФО Грошик. Також надається ряд альтернативних варіантів:

● Через Приват24.

● За допомогою сервісу онлайн-платежів COIN.

● Використовуючи термінальну мережу 2Click або ж IBox.

Клієнти, які не встигають повернути позику вчасно, можуть використовувати функцію пролонгації. Groshik дає можливість необмежену кількість разів продовжувати кредити, кожне з продовжень становить 30 днів, однак загальний термін кредитування не може перевищувати 185 днів. Ця послуга повністю безкоштовна, досить тільки сплатити накопичені відсотки.

Плюси та мінуси компанії Грошик

Переваги МФО Грошик для позичальників:

✔ можливість отримувати позику на суму аж до 15000 грн;

✔ невисока процентна ставка;

✔ програма лояльності для постійних клієнтів;

✔ простота і швидкість оформлення договору, кредиту;

✔ триденний пільговий термін після прострочення перед початком нарахування штрафу.

МФО Грошик пропонує лояльні та комфортні умови співпраці, завжди намагається піти назустріч клієнту, тому виділити будь-які недоліки в роботі компанії складно. Добропорядні позичальники ніколи не зазнають труднощів під час співпраці з Groshik, а за умови виникненні будь-яких особистих фінансових складнощів, завжди можна звернутися до служби підтримки та знайти оптимальне рішення.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 7663 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Money4you
Рейтинг: 4.88 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
SlonCredit
Рейтинг: 4.5 из 5

20000 ₴

Сумма

365 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики