На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

Finme.ua кредит онлайн

Якість обслуговування
4.0
Швидкість обслуговування
4.3
Прозорість умов
4.1
Зручність повернення
4.1

від 100 до 3000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 15 днів

Термін

від 1 до 1.5% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1% в день
від 1.5% в день

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1% в день

Переплата:

3 грн

Разом:

103 грн

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.5% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в Finme.ua
arrow
Сума кредиту:
від 100 до 3000 грн
Процентна ставка:
від 1 до 1.5%
Термін:
від 3 до 15 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
5 минут
Вік позичальника:
від 18 до 70 років
Офіційний сайт Finme.ua:
Яку суму можна отримати в Finme?
arrow

В Finme сума кредиту від 100 - 3000 грн.

Який відсоток за кредитом в Фінмі?
arrow

Мінімальна ставка в Фінмі - 1%, а максимальна 1.5%.

Як увійти в особистий кабінет Finme?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет Finme, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Фінмі, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Фінмі?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Фінмі?
arrow

1. Щоб отримати кредит у Finme, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Фінмі, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти Finme.ua
arrow
Ліцензія
не является МФО
Адреса
Украина, 01135, г.Киев, ул. Вячеслава Черновола, 12
Телефон
отсутствует
Графік роботи
24/7
E-mail
klypina.oi@finme.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

 Зміст:

 1. Детальна інформація про послуги в «Finme»
 2. Які документи потрібні для отримання на Finme кредиту
 3. Як оформити на сайті Finme кредит онлайн
 4. Відгуки про «Finme»

 

 

Детальна інформація про послуги в «Finme»

Для зручності користувачів вся інформація на сайті поділена на розділи. Після вибору потрібного продукту клієнту відкривається перелік компаній з докладним описом їх тарифів.

На сайті Фінмі можна оформити такі продукти.

Кредит готівкою

На цій сторінці можна взяти кредит від партерів Finme, які не є банківськими установами. Це і мікрофінансові організації, і приватні кредитори, і фінансові компанії. Наприклад, «КредитМаркет», ФК «Гроші Всім», МФО «Швидко займ» та інші. Кредит на сайті Finme оформляють на таких умовах:

 • ліміт до 100 000 гривень;

 • термін кредитування від 30 днів до 4 років залежно від програми;

 • ставка від 0% в день.

Вивчивши умови по кредитах на сайті Фінмі, клієнт заповнює онлайн-заявку в обрані ним установи. Він може відправити анкету одночасно в кілька компаній. А після її узгодження вибрати кращу пропозицію.

Кредит на карту

У цьому розділі представлені кращі позики від провідних мікрофінансових організацій. Клієнт може отримати реальні відомості про вартість видаваних кредитів, доступних лімітах, терміни кредитування. Якщо тарифи його влаштовують, то потрібно заповнити онлайн-заявку. Через кілька хвилин компанія-партнер Finme зарахує на карту запитувану суму.

Перелік мікрофінансових організацій досить великий. Деякі з них навіть готові видати безвідсоткову позику новим клієнтам. Відгуки наявних позичальників, підтверджують, що ця пропозиція абсолютно реальне. І ніякого підступу в ньому немає.

Максимальна сума позики на карту – 23 тисячі гривень. Оформлення угоди проходить дистанційно. Клієнту не потрібно відвідувати офіс компанії. Всі операції за договором він виконує в особистому кабінеті.

Банки

Цей розділ присвячений банківськими кредитами. Видані кредити мають найнижчу вартість в порівнянні з послугами МФО і ломбардів. Але банки готові співпрацювати тільки з позичальниками, у яких є позитивна кредитна історія і офіційне працевлаштування. За статистикою лише кожен третій клієнт отримує банківський кредит.

Щоб не оббивати пороги фінансових установ, краще на сайті Фінмі подати онлайн-заявку. По ній приймуть попереднє рішення. Якщо відповідь позитивна, то клієнту потрібно відвідати відділення банку для підписання документів і отримання грошей. Така схема значно економить його особистий час. Він приїжджає в банк, знаючи заздалегідь, що кредит вже схвалили.

Ломбарди

Клієнтам, які готові передати своє цінне майно в заставу, ломбарди пропонують вигідні кредити. Отримати гроші можуть абсолютно всі громадяни, незалежно від кредитної історії і одержуваного доходу.

Максимальний кредитний ліміт визначається з урахуванням вартості застави, але не більше 50 тисяч гривень. Скористатися послугами ломбардів можуть фізичні особи, яким виповнилося 18 років.

Кредитні картки

Кредитні карти – це зручний платіжний інструмент, який дає цілодобовий доступ до позикових коштів. У порівнянні з іншими позиками у кредиток є маса переваг. Основні плюси: наявність пільгового періоду погашення, поновлюваний кредитний ліміт, доступ до грошей у будь-якій точці Планети.

Які документи потрібні для отримання на Finme кредиту

В обов'язковому порядку заявник надає чинний цивільний паспорт і ідентифікаційний номер. Цього пакета документів досить для отримання онлайн-позики на карту і кредиту готівкою на суму до 100 000 гривень.

Якщо запитується вищий кредитний ліміт, то потрібно довідку про зарплату за останнє півріччя. Щоб збільшити шанси на позитивне рішення, заявнику потрібно повідомити якомога більше позитивних відомостей про себе. В анкеті прописати всі види одержуваного доходу, включаючи й неофіційний.

Як оформити на сайті Finme кредит онлайн

На порталі представлено широкий вибір кредитних продуктів з урахуванням різних запитів клієнтів. Для отримання грошей необхідно виконати такі дії:

 1. Вивчити тарифи та вибрати найвигіднішу пропозицію.

 2. Клацнути на кнопку «Взяти кредит» вгорі головної сторінки.

  Finme

 3. Відкриється сторінка з кращими програмами на поточний момент. Експерти компанії радять одночасно подавати заявки в різні компанії.

 4. Вибрати кредитора і заповнити анкету на його офіційному сайті.

 5. Підписати договір в особистому кабінеті або в офісі організації.

 6. Отримати гроші.

Користувачі сервісу Фінмі у своїх відгуках задоволені його роботою. Вони відзначають, що оформлення угоди не пов'язано ні з якими додатковими витратами. Посередник не бере комісію за свої послуги. Вся інформація, зазначена на порталі, перевірена і актуальна. Консультанти у своїх рекомендаціях незалежні та враховують тільки інтереси клієнта, а не певного банку або мікрофінансової компанії. На сайті розміщені цікаві статті, які підвищують рівень фінансової грамотності користувачів. Завдяки отриманим знанням вони зможуть правильно визначати вартість видаваних кредитів і вибирати кращих кредиторів.

Відгуки про «Finme»

«Відмінний сервіс, звертаюся до нього і Кредити при пошуку вигідного МФО, оскільки часто витрачаю гроші раніше, ніж приходить нова ЗП)) Люблю позики під нуль відсотків, і тут мені допомагають їх знайти» Карина.

«Фінмі – мій постійний помічник в пошуку топових позик. Саме тут перевіряю нові пропозиції, коли гроші потрібні терміново, особливо на якісь позапланові витрати. Дякую» Євген.

«Запустив здоров'я і довелося лікувати все, відразу і дорого. Потрібної суми не було. А на Finme підібрав пару вигідних пропозицій для новачків, щоб поправити здоров'я і не піти в сильний мінус. Рекомендую!» Олег.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 4626 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
CashBerry
Рейтинг: 4.88 из 5

15000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Ultracash ua
Рейтинг: 4.78 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики