На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

CashUp кредит онлайн

Якість обслуговування
4.5
Швидкість обслуговування
4.7
Прозорість умов
4.0
Зручність повернення
4.8

від 500 до 7000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 65 днів

Термін

від 0.4 до 1.7% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 0.4% в день
від 1.7% в день

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

0.4% в день

Переплата:

6 грн

Разом:

506 грн

Кредит:

500 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.7% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в CashUp
arrow
Сума кредиту:
від 500 до 7000 грн
Процентна ставка:
від 0.4 до 1.7%
Термін:
від 3 до 65 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
15 минут
Вік позичальника:
від 18 до 70 років
Офіційний сайт CashUp:
Яку суму можна отримати в CashUp?
arrow

В CashUp сума кредиту від 500 - 7000 грн.

Який відсоток за кредитом в Кешап?
arrow

Мінімальна ставка в Кешап - 0.4%, а максимальна 1.7%.

Як увійти в особистий кабінет CashUp?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет CashUp, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Кешап, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Кешап?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Кешап?
arrow

1. Щоб отримати кредит у CashUp, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Кешап, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти CashUp
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №801 от 01.09.2016 г., регистрационный №13103449
Адреса
Украина, 01001, г. Киев, ул. Эспланадная, 34/2, офис 18
Телефон
38 (097) 571 78 78
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
hello@cashup.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Зміст

 1. Умови отримання кредиту в СashUp
 2. Як взяти кредит в МФО «Кешап»
 3. Умови кредитування в «Кеш Ап»
 4. Відсоткова ставка в Cash Up
 5. Хто може взяти кредит в Cash Up
 6. Що робити, якщо в кредиті відмовлено?
 7. Як повернути кредит Cash Up?
 8. Наслідки невиплати кредиту
 9. Оформлення пролонгації
 10. Переваги та недоліки Cash Up
 11. Відгуки про компанію Cash Up («Кеш Ап»)

 

 

Умови отримання кредиту в СashUp

Оформити мікрокредит в компанії CashUp можуть громадяни України, які досягли 18 років. Для переказу коштів онлайн використовуються банківські картки MasterCard і Visa.

Обмеження є й щодо суми позики. Новим користувачам видають не більше 3 тисяч гривень. Постійні клієнти CashUp отримують суми більші – аж до 10 тисяч гривень.

Відвідувати офіс компанії не потрібно. У Cashup кредити видають в режимі онлайн – досить мати гарне з'єднання з інтернетом. Гроші переводять на банківську карту відразу після того, як заявку схвалять.

Як взяти кредит в МФО «Кешап»

Процедура отримання коштів онлайн проста. На головній сторінці CashUp діє кредитний калькулятор, де вказують суму та термін оплати позики. У наступні рази в Cashup вхід до особистого кабінету відкриває доступ до оформлення угоди.

Після цього відкривається вікно реєстрації в CashUp.

CashUp

Після вказання номера телефону вводять адресу електронної пошти. На неї прийдуть повідомлення про реєстрацію в «Кешап» і буде дозволено вхід на сайт. Також користувач повинен придумати пароль, що захищає в Cashup особистий кабінет від злому.

На мобільний телефон прийде повідомлення з кодом: його вводять в спеціальне поле, після чого й з'являється анкета користувача CashUp. У зазначених полях потрібно ввести особисті дані – ПІБ, стать, дату народження та ІПН.

CashUp

Під час онлайн-реєстрації для особистого кабінету Cashup вкажіть відомості про сімейний стан, освіту та введіть паспортні дані.

CashUp

Обов'язковою для «Кешап» є інформація про трудової зайнятості та розмір доходів/витрат позичальника.

CashUp

Підтвердження заявки в CashUp – повторна вказівка того, який кредит необхідний.

CashUp

Умови кредитування в «Кеш Ап»

У компанії CashUp прості умови, за якими видається кредит. Досить зареєструватися в режимі онлайн, підписати кредитний договір, і кошти переводяться на рахунок.

Для кредитора неважливо, де фізично знаходиться клієнт CashUp. При стабільному підключенні до інтернету взяти в Cashup кредити можна, здійснивши вхід до особистого кабінету.

Відсоткова ставка в Cash up

Відсоткова ставка залежить від того, хто оформляє позику. Так, для нових клієнтів вона становить 1,7%. Надалі зниження ставки за взятий у «Кеш мі» кредит проводиться в такому порядку:

 • ● після 130 днів співпраці – 1%;

 • ● через 190 днів – 0,8%;

 • ● по закінченню 365 днів – 0,4%.

   

Хто може взяти кредит в Cash Up

Щоб отримати кредит в організації «Кешап», потрібно відповідати ряду вимог:

 • ● мати громадянство України;

 • ● бути повнолітнім;

 • ● мати ІПН і паспорт.

   

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Насамперед потрібно виконати в «Кешап» вхід до системи. Там подають повторну заявку. Причиною відмови може бути й неправильне заповнення анкети. Відгуки говорять про те, що ще одна спроба призводить до схвалення заявки та перерахування грошей.

Як повернути кредит Cash Up?

Для користувачів CashUp створено три способи погашення заборгованості:

1. Онлайн. На сайті відкривають особистий кабінет та обирають підпункти з погашенням боргу. Дозволено використовувати основну банківську карту й додати іншу.

2. Через банк. У відділенні будь-якого банку України погашають кредит за допомогою реквізитів МФО. Найвигідніше провести платіж через «ПриватБанк».

3. У терміналі. У розділі «Мої платежі» обирають рахунок для оплати «Кешап». Далі вказують реквізити та роздруковують чек.

Наслідки невиплати кредиту

Якщо «Кешап» -кредит не вдається погасити в відведений договором термін, рекомендується оплатити хоча б відсотки. Клієнту буде надано відстрочку повернення на ще один термін кредитування. Відсотки при цьому також будуть нараховуватися, але кредитна історія не постраждає.

У разі коли оплата не надійшла навіть за відсотки, нараховані за позикою, CashUp вказує це в кредитній історії клієнта. Вона отримує негативну оцінку, і результатом стають:

 • ● труднощі, якщо потрібен інший кредит, в тому числі і банках;

 • ● неможливість отримати зручні умови кредитування;

 • ● вимоги залишати заставу при заявках на інші позики.

Крім зіпсованої кредитної історії, яка призводить до негативних наслідків, «Кешап» залишає за собою право звернутися до суду. Більшість таких справ вирішується на користь МФО, оскільки доказом правовідносин є договір, навіть якщо він оформлений в онлайн-форматі.

З несумлінного позичальника кредит буде стягнуто в повній мірі. Крім того, в «Кешап» особистий кабінет дозволяє сплатити неустойку в онлайні.

Після того як користувач здійснив в Cashme вхід до сайту, краще перерахувати хоча б відсотки та повідомити «Кешап» про труднощі.

Оформлення пролонгації

При вході до особистого кабінету користувач повинен вибрати цю функцію. Продовження терміну погашення можливо одночасно із зростанням ставки. Так, незалежно від вихідних показників, вона повертається до базової. За даними 2019 року в «Кешап» показник становить 1,7% в день.

Переваги та недоліки Cash Up

Як і інші МФО, «Кешап» має ряд переваг і недоліків, які слід вивчити, перш ніж звертатися. До плюсів організації відносять:

1. Кредит видається швидко, навіть без довідок про доходи.

2. Фіксована ставка.

3. Спецпропозиція для постійних клієнтів.

4. Зручний вхід до особистого кабінету.

5. Можливість пролонгації повернення в онлайні.

6. Допомога техпідтримки.

У «Кешап» є і ряд серйозних недоліків, про які говорять відгуки клієнтів:

1. Офіційний сайт Cachup не завжди містить нову інформацію. Для уточнення потрібно звертатися в клієнтську підтримку і уважно вивчати позиції договору.

2. Для нових клієнтів обмежені суми і терміни кредитування.

3. На суму позики нараховуються серйозні відсотки, що вимагають обережності при тривалому використанні коштів.

Відгуки про компанію Cash Up (Кеш Ап)

Перед тим як співпрацювати з МФО, вивчіть відгуки, залишені клієнтами, які скористалися послугою кредитування.

Сергій:

«Потрібні були гроші на ремонт машини. Знайшов в інтернеті Ceshup, вже через півгодини отримав гроші. Ластівку відремонтував, займ віддав через два тижні, погасивши достроково. Відсотки звичайно високі, але коли терміново потрібні гроші – це кращий варіант».

Любов:

«Тільки виплатила мікропозику, є що розповісти. Раніше в Кешап не зверталася, з банками теж намагалася справи не мати. Але на операцію потрібні були гроші терміново, їх перерахували онлайн на карту. Через реабілітацію не змогла вчасно погасити суму, але подовжили термін повернення, коли заплатила за відсотки. Вчора виплатила позику, при цьому кредитна історія залишилася в порядку».

Валера:

«Гроші потрібні були на особисті потреби, але в банках відмовляли – у мене зіпсована кредитна історія. Почитав відгуки, вирішив взяти в Кешап кредит, дали без зайвих питань за одну годину. Виплатив вчасно, навіть історія трохи краще стала, тепер зможу взяти кредит в банку, якщо буде потрібно».

Надія:

«Cachup став першою компанією, у яких я взяла кредит на карту. До цього з мікрофінансовими організаціями не співпрацювала. Оформлення кредиту зайняло кілька хвилин. Це мене дуже виручило, бо я живу в приватному будинку, і у нас сталася аварія. Сервісів з видачі онлайн-кредитів не потрібно боятися, якщо ти чесно сплачуєш борг і не тягнеш час».

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 7516 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Miloan
Рейтинг: 4.7 из 5

3000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Creditkasa
Рейтинг: 4.08 из 5

10000 ₴

Сумма

30 дней

Срок

0.1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики