На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

CashBerry кредит онлайн

Якість обслуговування
4.7
Швидкість обслуговування
5.0
Прозорість умов
5.0
Зручність повернення
4.8

від 100 до 15000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 30 днів

Термін

від 1 до 1.5% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1% в день
від 1.5% в день

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1% в день

Переплата:

3 грн

Разом:

103 грн

Кредит:

100 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1.5% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в CashBerry
arrow
Сума кредиту:
від 100 до 15000 грн
Процентна ставка:
від 1 до 1.5%
Термін:
від 3 до 30 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
автоматически
Вік позичальника:
від 18 до 70 років
Офіційний сайт CashBerry:
Яку суму можна отримати в CashBerry?
arrow

В CashBerry сума кредиту від 100 - 15000 грн.

Який відсоток за кредитом в Кешберрі?
arrow

Мінімальна ставка в Кешберрі - 1%, а максимальна 1.5%.

Як увійти в особистий кабінет CashBerry?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет CashBerry, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Кешберрі, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Кешберрі?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 70 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Кешберрі?
arrow

1. Щоб отримати кредит у CashBerry, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Кешберрі, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти CashBerry
arrow
Ліцензія
Свидетельство ФК №756 от 07.06.2016
Адреса
Украина, 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
Телефон
+38 (098) 415-18-18
Графік роботи
Ежедневно: 08:00 - 20:00
E-mail
info@cashberry.com.ua
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Навигация по странице: 

 1. Вхід до особистого кабінету Cashberry

 2. Найкращі відгуки про Cashberry

 3. Як взяти кредит в Cashberry

 4. Способи отримання кредиту в Cashberry

 5. Процентна ставка при отриманні кредиту в Cashberry

 6. Як погасити кредит в Cashberry

 7. Як погасити кредит в Cashberry

Вхід до особистого кабінету Cashberry

Громадянам, які вирішили взяти позику в даній установі, необхідно отримати доступ до особистого кабінету. У компанії Кешбері реєстрація проходить за подачею першої кредитної заявки.

Детально цей процес розглянемо далі.

Користувачі «Кешбері» особистий кабінет можуть відвідувати в будь-який час. Доступ до нього дається відразу після заповнення анкети. Необхідно натиснути на кнопку «Увійти» в правому верхньому кутку на сайті компанії й вказати запитувані дані.

cashberry

Особистий кабінет – це головний помічник позичальника. Тут він може дізнатися статус заявки, підписати договір, продовжити його або погасити заборгованість. Оформляючи повторний займ, позичальник не вносить знову персональні дані. Достатньо сформувати нову заявку в особистому кабінеті.

Найкращі відгуки про Cashberry

Сashbery Україна – клієнтоорієнтована компанія. Кожен співробітник організації докладає максимум зусиль, щоб надані послуги були якісними та відповідали потребам користувача. Мікропозики від цієї компанії – це оптимальний вибір для позичальників, яким потрібно терміново взяти кредит. Отримайте доступ до кабінету, подайте онлайн-заявку та через 15 хвилин від компанії Сashbery займ буде зараховано на карту.

Постійні клієнти компанії задоволені її роботою та умовами кредитування. Про це вони розповідають у своїх позитивних відгуках.

 

Минулого місяця мені знадобилося терміново взяти в борг 5000 гривень на оплату навчання дитини в інституті. У банк звернутися не могла, тому що працюю неофіційно. Подруга порадила звернутися в компанію Кешбері. Відсоткова ставка невисока, додаткові комісії відсутні, тому я й вирішила скористатися її порадою. Всього 20 хвилин знадобилося для видачі кредиту. Я дуже задоволена роботою Сasheberry.

Галина, 45 років

 

Я регулярно користуюся послугами мікрофінансових організацій. Моїм «улюбленим» кредитором є компанія Cashberry. Позики тут видають швидко та без паперової тяганини. З розумінням ставляться до клієнтів і дають можливість продовжити кредит без штрафних санкцій. Краще звернутися за допомогою в Кешбері, ніж просити в борг у родичів.

Андрій, 28 років

 

Останнім часом стали затримувати виплату зарплати. Живу з двома дітьми, тому витрат повно. То кросівки порвалися, то в школі побори влаштували. Ось так і розходиться зарплата за пару тижнів. Моєю фінансовою підтримкою є компанія Кешбері. Беру тут кредит, якщо немає грошей до наступної зарплати. Процедура отримання позики дуже зрозуміла і не вимагає багато часу. Потрібно виконати вхід в особистий кабінет і подати заявку. Постійним клієнтам кредит схвалюють миттєво і на вигідних умовах.

Антоніна, 32 роки

Як взяти кредит в Cashberry

Перш ніж приступити до заповнення анкети, вивчіть про Кешбері реальні відгуки позичальників. Дізнайтеся про всі плюси та мінуси співпраці з компанією. Уважно ознайомтесь з діючими тарифами за позиками та реально оцініть свої фінансові можливості. Якщо впевнені в тому, що зможете вчасно погасити борг, реєструйте Сashberry кабінет і одночасно подавайте заявку.

Процедура її подачі включає такі етапи:

1. Клієнту необхідно вказати на калькуляторі суму позики й термін, протягом якого він зможе погасити кредит. Програма миттєво розрахує переплату по кредиту у 2019 році.

cashberry

2. Натиснути на кнопку «Отримати кеш».

3. Далі оформити заявку на отримання кредиту Сashbery. Зазначені відомості повинні бути правдивими та відповідати документам.

cashberry

 1. Після натискання кнопки «Зареєструватися» на мобільний телефон надсилають смс-повідомлення з паролем для підтвердження заявки. Його необхідно вказати в спеціальному полі на сайті та ще раз натиснути кнопку «Зареєструватися».

cashberry

 1. Далі відкривається велика анкета, яку потрібно повністю заповнити. Пропонує Кешбері Україна додати акаунт у соціальній мережі та отримати 150 балів за заявкою.

cashberry

 • У блоці «Про вас» потрібно вказати дані про себе і сім'ю.

cashberry

 1. Вказати кількість неповнолітніх дітей та свій статус.

cashberry

 1. Внести дані паспорта, вказати розмір доходу.

cashberry cashberry

 1. Щоб отримати в Сashberry кредит, потрібно залишити контакти свого родича або знайомого.

cashberry

 1. Додати реквізити картки для зарахування кредитних коштів.

cashberry

Після цього заявка направляється на перевірку. Рішення клієнтові повідомляють в смс-повідомленні. Щоб дізнатись про стан заявки, необхідно виконати вхід в особистий кабінет і подивитися необхідну інформацію.

Способи отримання кредиту в Cashberry

Позики в даній установі виплачуються на іменну картку Віза та МастерКард, емітовану українським банком. Термін дії «пластику» не повинен закінчуватися у найближчі три місяці.

Відгуки про Кешбері, які залишають постійні клієнти, свідчать, що гроші надходять миттєво після того, як позичальник зайде до особистого кабінету і підпише договір.

Процентна ставка при отриманні кредиту в Cashberry

Якщо ви вперше вирішили звернутися в Кешбері, офіційний сайт – перше джерело, яке необхідно вивчити. Тут вказана інформація про вартість кредитів і нюанси процедури.

Процентна ставка для нових клієнтів становить 1,5% в день. Для постійних позичальників – від 1,0 до 1,5% в залежності від програми лояльності.

Як погасити кредит в Cashberry

Клієнту необхідно чітко дотримуватися термінів оплати кредиту, які вказані в договорі. Найзручніший варіант погашення боргу в Кешбері – сайт компанії. Потрібно зайти до особистого кабінету та оплатити платіж банківською картою. Він надійде на рахунок кредитора миттєво.

Клієнти, які не можуть виконати вхід в особистий кабінет, можуть погасити платіж без авторизації. У правому верхньому кутку головної сторінки сайту потрібно натиснути кнопку «Оплатити» та ввести запитувані дані. Гроші списують з карти позичальника.

cashberry

• в касі будь-якого українського банку;

• в платіжних терміналах iBox, EasyPay, City24;

• безготівковим переказом з рахунку через інтернет-банкінг.

Кредитну заборгованість потрібно погашати заздалегідь, оскільки на обробку операції потрібно до трьох днів. При несвоєчасній оплаті нараховуються штрафні санкції та псується кредитна історія. Тому до виконання боргових зобов'язань потрібно ставитися серйозно.

Плюси та мінуси компанії Cashberry

Співпраця з Кешбері має такі переваги:

1. Кредит видається з 18 років на підставі мінімального пакету документів.

2. Високий відсоток узгодження. Шанси є навіть у клієнтів з негативною кредитною історією і без офіційного працевлаштування.

3. Цілодобова видача кредитів.

4. Онлайн-оформлення угоди.

Щодо недоліків, то відзначимо лише два фактори – необхідність вказувати в заявці інформацію про контактну особу та високу процентну ставку навіть для постійних клієнтів.

Отже, підіб'ємо підсумок. Кешбері – одна з провідних компаній на мікрофінансовому ринку України, яка активно розвивається та розширює клієнтську базу. Позичальникам доступні позики на будь-які цілі. Оформлення угоди відбувається на сайті Cashberry. А з документів потрібен тільки громадянський паспорт і ІПН.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 12870 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
ForzaCredit
Рейтинг: 4.45 из 5

15000 ₴

Сумма

65 дней

Срок

0.1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Finme.ua
Рейтинг: 4.13 из 5

3000 ₴

Сумма

15 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики