На сайті зараз

508 відвідувачів

Укр

BestCredit кредит онлайн

Якість обслуговування
4.9
Швидкість обслуговування
4.7
Прозорість умов
4.7
Зручність повернення
4.8

від 2000 до 10000 грн.

Сумма кредита

від 3 до 90 днів

Термін

від 1 до 2% в день

Процентна ставка

Розрахуйте вартість кредиту
Сума кредиту (Грн)
Термін (днів)
Процентна ставка
від 1% в день
від 2% в день

Кредит:

2000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

1% в день

Переплата:

60 грн

Разом:

2060 грн

Кредит:

2000 грн

Термін:

3 днів

Ставка:

2% в день

Переплата:

грн

Разом:

грн
Умови кредиту в BestCredit
arrow
Сума кредиту:
від 2000 до 10000 грн
Процентна ставка:
від 1 до 2%
Термін:
від 3 до 90 днів
Форма погашення:
через особистий кабінет, через термінали
Термін розгляду заявки:
10 минут
Вік позичальника:
від 18 до 65 років
Офіційний сайт BestCredit:
Яку суму можна отримати в BestCredit?
arrow

В BestCredit сума кредиту від 2000 - 10000 грн.

Який відсоток за кредитом в Бест Кредит?
arrow

Мінімальна ставка в Бест Кредит - 1%, а максимальна 2%.

Як увійти в особистий кабінет BestCredit?
arrow

Щоб увійти в особистий кабінет BestCredit, вам необхідно ввести номер телефону або e-mail та пароль (зазначені при реєстрації) у формі авторизації. Якщо ви раніше не реєструвалися на сайті Бест Кредит, тоді вам необхідно буде зареєструватися, щоб увійти в особистий кабінет.

Які вимоги є до позичальників Бест Кредит?
arrow

1. Мати громадянство України. 2. Бути у віці від 18 до 65 років. 3. Мати паспорт громадянина України, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти.

Як отримати кредит у Бест Кредит?
arrow

1. Щоб отримати кредит у BestCredit, натисніть посилання Отримати кредит. 2. Виберіть суму та термін кредиту. 3. Вкажіть ваші паспортні дані, ІПН, номер картки. 4. Дочекайтесь відповіді від Бест Кредит, вам прийде смс-повідомлення на телефон та лист на вашу пошту. 5. Отримайте гроші.

Юридична інформація та контакти BestCredit
arrow
Ліцензія
Свидетельство ИК, №148, регистрационый номер №16103225
Адреса
Украина, 03061, город Киев, улица Героев Севастополя дом 48
Телефон
(067) 209-36-17
Графік роботи
круглосуточно
E-mail
bestcredit2017@gmail.com
Офіційний веб-сайт
 
arrow

Інформація про Best-Credit

▶ Кращі відгуки про «Бест Кредит»

▶ Як взяти кредит в «Бест Кредит»?

▶ Заповніть заявку на best-credit.com.ua

▶ Зробіть фотографію з паспортом в руках

▶ Додайте карту і пройдіть її верифікацію

▶ Дочекайтеся відповіді і отримаєте гроші

▶ Вхід в особистий кабінет «Бест Кредит»

▶ Способи отримання кредиту в «Бест Кредит»

▶ Відсоткова ставка при отриманні позики в «Бест Кредит»

▶ Як погасити кредит в «Бест Кредит»

▶ Плюси і мінуси компанії «Бест Кредит»

 

Кращі відгуки про «Бест Кредит»

МФО «Бест Кредит» успішно здійснює свою діяльність з 2015 року. Тут можна отримати моментальні позики онлайн в сумі від 500 до 10 тисяч гривень на термін від 60 до 90 днів. Фахівці МФО практикують індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, надаючи їм допомогу в складних фінансових ситуаціях. Тому про «Бест Кредит» відгуки переважно позитивні. Час роботи організації – цілодобово.

 

«Ця МФО мені дуже подобається, особливо тривалим терміном кредиту. Це дозволяє не хвилюватися про те, як виплатити заборгованість. Можна не поспішати і не турбуватися про те, що відсотки сильно зростуть. Крім того, термін повернення позики можна продовжити.»

Роман

«BestCredit – відмінний сервіс. Я дізналася про нього зовсім випадково, але зараз регулярно користуюся його послугами і рекомендую друзям. У цій організації можна швидко вирішити тимчасове фінансове питання. Якщо спочатку розмір позики обмежений, згодом стає доступним кредит на велику суму.»

Марина

«Мені «Бест Кредит» подобається набагато більше, ніж інші МФО і тим більше банки. Заявку залишаю в особистому кабінеті і через деякий час отримую гроші на карту. Непотрібно збирати ніякі довідки і сидіти в чергах, дуже зручно! Моя думка про цей сервіс дуже гарна.»

Юрій

Як взяти кредит в «Бест Кредит»?

Компанія пропонує відмінні умови для отримання моментального кредиту. Щоб отримати схвалення заявки, необхідно:

 • Бути повнолітнім.

 • Мати картку будь-якого банку, що діє на території України.

 • Бути громадянином України і надати національний паспорт та ІПН.

 • Вказувати адресу електронної пошти та контактний номер телефону.

Якщо всі вищезгадані умови виконані, потрібно вибрати суму позики за допомогою калькулятора на головній сторінці сайту і клацнути на кнопку «Отримати гроші». Далі потрібно виконати ряд послідовних дій, щоб швидко взяти кредит в «Бест Кредит».

BestCredit

Заповніть заявку на best-credit.com.ua

Після натискання на «Отримати гроші» сайт перенаправить вас на форму реєстрації, яку необхідно заповнити. У ній потрібно вказати електронну пошту, номер телефону, а також придумати і підтвердити пароль. Заповнивши форму, натисніть кнопку «Зареєструватися».

BestCredit

Код підтвердження буде відправлений на номер телефону, вказаний при реєстрації. Буде потрібно ввести його в відповідне поле на сайті.

Після цього буде здійснено перехід до заповнення заявки на отримання позики. Буде потрібно вказати повні паспортні дані, ІПН, інформацію по інших непогашених кредитах, дані про освіту і місце роботи, якщо таке є (з контактним номером телефону).

Далі слід вказати, які ви маєте джерела доходу і в якому розмірі (заробітна плата, допомога, пенсія і т. д.)

Зробіть фотографію з паспортом в руках

Після заповнення анкети необхідно завантажити особисте фото з відкритим паспортом в руках. Це може бути селфі або знімок, зроблений за допомогою веб-камери. Єдина вимога з боку ТОВ «Бест Кредит» до фотографії – чіткість зображення.

Додайте карту і пройдіть її верифікацію

Потім слід вказати всі дані банківської картки, на яку ви хочете отримати позику. У спеціальну форму необхідно вписати номер картки, дату закінчення її дії, а також вказаний на задній частині CVV-код.

Щоб пройти верифікацію, доведеться пройти невелику перевірку карти. Невелика грошова сума, що знаходиться на картці, буде заблокована. Вам буде потрібно вказати, який саме розмір коштів піддався блокуванню. Після введення правильної відповіді картка буде прив'язана до вашого профілю, а блоковані кошти повернуться на рахунок.

Дочекайтеся відповіді і отримаєте гроші

Через кілька хвилин після відправлення всіх даних на контактний телефон подзвонить адміністратор «Бест Кредит». З вами буде проведено коротку співбесіду, в ході якої представник компанії підтвердить ваші наміри. Після цього реєстрацію буде остаточно пройдено. Кредитна сума буде перерахована на прив'язану картку найближчим часом.

Вхід в особистий кабінет «Бест Кредит»

Реєстрація на сайті «Бест Кредит (Україна)» відбувається при оформленні першої заявки. У формі буде потрібно ввести контактні імейл та номер телефону, а також пароль.

BestCredit

Перехід до заповнення заявки в «Бест Кредит» онлайн буде здійснено за допомогою перевірочного коду, що відсилається на телефон. При цьому на електронну адресу надсилається лист для остаточного підтвердження реєстрації. Необхідно відкрити його і перейти по запропонованому посиланню.

BestCredit

Після переходу відкриється повідомлення про те, що створення особистого кабінету успішно завершено, і станеться автоматична авторизація.

BestCredit

Надалі ви зможете заходити в особистий кабінет «BestCredit», ввівши пароль і адресу електронної пошти.

BestCredit

Після авторизації відобразиться інформація по виданому кредиті і терміни погашення.

BestCredit

Способи отримання кредиту в «Бест Кредит»

Позики видаються тільки в форматі онлайн. Після схвалення заявки гроші перераховуються на карту, зазначену при реєстрації. Ви можете використовувати дебетову картку на своє ім'я («Мастеркард», «Віза» і т. д.), випущену будь-яким банком України. Єдина умова – у неї повинен бути дійсним термін служби.

Відвідувати офіс компанії «Бест Кредит Фінанс» при цьому не потрібно. По телефону можна отримати консультацію щодо правильного заповнення заявки на отримання позики, подальша процедура відбуватиметься онлайн. Кредитний договір складається в електронному вигляді і відправляється на вашу електронну пошту відразу після схвалення заявки. До повного погашення позики він також буде доступний в особистому кабінеті.

Відсоткова ставка при отриманні позики в «Бест Кредит»

Щоденна відсоткова ставка встановлюється в розмірі 1,9%. При цьому її річне значення становить 693,5%. Термін кредитування 60–90 днів за вибором позичальника. Використовуючи калькулятор на головній сторінці сайту, ви зможете заздалегідь розрахувати, яку суму доведеться виплатити разом з відсотками.

Якщо повернення позики буде прострочено на 5–9 днів, щоденна відсоткова ставка збільшиться і складе 3,32%. Щоб уникнути цього, ви можете своєчасно оплатити відсотки по кредиту і звернутися за оформленням пролонгації платежів. Термін виплат буде збільшено, а ставка залишиться на рівні 1,9% в день.

Як погасити кредит в «Бест Кредит»

Погашати платежі за позикою можна одним з декількох способів на ваш розсуд:

 • Платіжною картою в особистому кабінеті «Бест Кредит». Щоб виконати платіж, потрібно перейти в пункт меню «Поточний кредит», ввести в ньому платіжні дані банківської картки і виконати платіж онлайн.

 • Готівкою у відділенні будь-якого банку. В якості одержувача платежу потрібно вказати дані МФО і його банківські реквізити. Вони вказані в електронному договорі кредитування. При цьому номер договору і ваш ідентифікаційний код повинні бути вказані як призначення платежу.

 • У терміналах самообслуговування. В меню пристрою необхідно вибрати пункт «Банківські операції», після чого знайти в списку «Бест Кредит». При оформленні платежу введіть номер телефону, за допомогою якого була виконана реєстрація на сайті МФО.

 • За допомогою інтернет-банкінгу. У меню слід зайти в пункт «Платежі та перекази» і заповнити квитанцію. Одержувач платежу – банківські реквізити МФО, призначення платежу – номер договору і ваш ідентифікаційний код.

Крім того, періодично доступний в «Бест Кредит» промокод. Він дозволяє накопичувати в особистому кабінеті бонуси, за рахунок яких можна частково погасити борг за позикою.

При простроченні платежу на 10–29 днів відомості направляються в національне Бюро кредитних історій. При несплаті в строк від 30 днів сума заборгованості стягується через суд або передається колекторським компаніям.

Плюси і мінуси компанії «Бест Кредит»

Перевагами компанії є:

 • Швидкий розгляд заявок і миттєвий переказ грошей.

 • «Прозорість» відсотків і умов повернення.

 • Кілька способів повернення грошової суми.

 • Можливість самостійно встановлювати термін кредитування.

 • Доступність відстрочки платежу.

 • Немає необхідності в офіційному працевлаштуванні, щоб отримати в «Бест кредит» кредит онлайн.

Разом з тим «Бест Кредит» має і деякі недоліки:

 • Мінімальний термін подання позики занадто великий.

 • Нові позичальники не мають знижок і бонусів.

 • Потрібно надати занадто багато даних і контактів при подачі заявки.

Як отримати мікропозику
Все дуже просто. Зробіть лише 3 кроки і Ви маєте на меті!

1

Виберіть суму та термін кредиту

2

Заповніть просту заявку на кредит

3

Отримайте моментальний грошовий переказ на картку
одобрено 6225 заявок
money

Популярні пропозиції

Кредити
Позики
Банк Львів
Рейтинг: 4.55 из 5

200000 ₴

Сумма

1080 дней

Срок

0.10%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Альфа-банк UA
Рейтинг: 4.45 из 5

200000 ₴

Сумма

1800 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Credilo.ua
Рейтинг: 4.13 из 5

15000 ₴

Сумма

365 дней

Срок

0.01%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
На все
Рейтинг: 4.59 из 5

20000 ₴

Сумма

70 дней

Срок

1%

В день

Деньги будут у вас уже через 5 минут
Кредити
Позики